Šobrīd Daugavpilī

Otrā konference “Fiziskās aktivitātes kā veselības pamats” Sporta ziņas

91
Otrā konference “Fiziskās aktivitātes kā veselības pamats”

Cilvēka ķermenis ir radīts kustībām, tādēļ vislabāk tas jūtas tad, kad regulāri nodarbojas ar fiziskajām aktivitātēm. Jo vairāk laika tām tiks veltīts, jo lielāks būs ieguvums veselībai. Svarīgi atcerēties, ka nekad nav par vēlu uzsākt nodarboties ar fiziskajām aktivitātēm. 

Pirmajai decembra tiešsaistes konferencei “Fiziskās aktivitātes kā veselības pamats” sekoja vairākas pozitīvas atsauksmes ar ierosinājumiem jaunām, aktuālām lekciju tēmām, tāpēc tika pieņemts lēmums turpināt tiešsaistes izglītojošo ciklu ar otro konferenci, kurā, tāpat kā iepriekš, tiks runāts par fiziskajām aktivitātēm visām sabiedrības grupām. Konference norisināsies 16. martā no plkst. 11.00 līdz plkst. 14.45. Šajā laikā droši varēs sekot līdzi ekspertu prezentācijām tiešraidē LTSA mājas lapā www.sportsvisiem.lv, Sportacentrs.com interneta portālā un televīzijas kanālā, LTSA Facebook kontā https://www.facebook.com/sportsvisiem. 

Konferences sadaļā “Kāpēc mums būtu jāsporto?” runās par nopietnu tēmu Covid  19 ietekme uz bērnu fizisko attīstību”. Tiks noskaidrots, kāda bijusi pandēmijas ietekme uz bērniem, viņu fiziskajām aktivitātēm un psihoemocionālo stāvokli. Vēlāk konferences gaitā kopā ar psihoterapeitu tiks runāts par  fiziskajām aktivitātēm kā intervencei bērnu psihoemocionālās  veselībās uzturēšanai Covid-19 pandēmijā un pēc tās 

Dr. traumatologs-ortopeds palīdzēs sameklēt atbildes uz jautājumiem, kāpēc sāp locītavas, kāda varētu būt sāpju profilakse.   

Sadaļā “Sporta aktivitātes mājās”, lai motivētu bērnus un vecākus vairāk kustēties, sporta jomas eksperti nodemonstrēs vienkāršus  vingrinājumus: nelielu kompleksu skolas vecuma bērniem, bet, tiem, kam nepatīk vingrot, būs iespēja nedaudz padejot kopā ar savu ģimeni. 

Tiks demonstrēts, ko var darīt veselības labā “dabas sporta zālē”, bez īpaša inventāra un paša spēkiem. Vairāk informācijas iegūsiet par aktivitāti, kuras popularitāte aizvien pieaug – ziemas peldēšanu: pastāstīsim kā un kad pareizi sākt nodarboties ar to. Cerams, ka ar šo tiešsaistes lekciju palīdzību sanāks motivēt Latvijas iedzīvotājus pievērsties fiziskām aktivitātēm vai kaut apsvērt iespēju to izdarīt. 

Tāpat kā iepriekšējā konference, šī konference domāta ikvienam. Dalība ir bezmaksas, bet sporta speciālistiem, kas vēlas iegūt 5 tālākizglītības stundas, dalība izmaksās 15 EUR. 

Reģistrēties konferencei: http://webanketa.com/forms/6crkgd9p60qkgdk56gt68ck5/  

Informācija www.sportsvisiem.lv