Šobrīd Daugavpilī

Noslēdzies pilsētas attālinātais slēpošanas čempionāts “Daugavpils slēpo” Sporta ziņas

789
Noslēdzies pilsētas attālinātais slēpošanas čempionāts “Daugavpils slēpo”

Sacensību mērķis bija individuāli noslēpot Stropu aktīvās atpūtas trases teritorijā pēc iespējas lielāku distanci. Attālinātajā čempionātā piedalījās 85 dalībnieki, kuri kopā noslēpoja 9818,612km. Ar uzvarētājiem organizatori sazināsies personīgi.

Rezultāti pa vecuma grupām:

Vīrieši un jaunieši:

M50 grupa:

1.vieta Viktors Ļeščovs (OK Stiga/Pašvaldības policija) 504,55 km

2.vieta Valdemārs Timofejevs (Daugavpils) 433,43 km

3.vieta Viktors Cirsis (Daugavpils ūdens) 281,09 km

M40 grupa:

1.vieta Aleksandrs Zilis (Zilis Team) 701,14 km

2.vieta Oļegs Andrejevs (DINABURG Team) 206,84 km

3.vieta Andrejs Šakurovs (Daugavpils) 160,63 km

M20 grupa:

1.vieta Maksims Stauro (VUGD Daugavpils) 227,022 km

2.vieta Sergejs Arzjajevs (Valsts policija) 182,38 km

3.vieta Ilmārs Solims (Daugavpils) 106,64 km

M16 grupa:

1.vieta Iļja Zilis (Zilis Team) 546,45 km

2.vieta Iļja Kondrašovs (Daugavpils ISVS) 77,08 km

3.vieta Arhips Karasjovs (Sporta klubs “FORUMS”/Daugavpils) 54,13 km

M13 grupa:

1.vieta Gļebs Zilis (Zilis Team) 468,12 km

2.vieta Ruslans Ovčiņņikovs (Daugavpils ISVS) 259,96 km

3.vieta Arseny Petrovich (Daugavpils ISVS) 226,01 km

M11 grupa:

1.vieta Māris Lazdāns (Daugavpils ISVS) 182,53 km

2.vieta Andrejs Beļavskis (Daugavpils ISVS) 171,66 km

3.vieta Mykhailo Symets (Daugavpils ISVS) 150,69 km

M9 grupa:

1.vieta Ņikita Dumskis (Daugavpils ISVS) 91,05 km

2.vieta Dimitriy Symets (Daugavpils ISVS) 86,5 km

3.vieta Dmitrijs Laptevs (Daugavpils ISVS) 69,77 km

Sievietes un jaunietes:

F50 grupa:

1.vieta Olga Perevalova (Daugavpils) 205,42 km

F40 grupa:

1.vieta Evita Miglāne (SSK Bebra/Husqvarna) 67,28 km

2.vieta Svetlana Beļavska (Daugavpils) 31,99 km

3.vieta Svetlana Kozlova (Daugavpils) 16,51 km

F20 grupa:

1.vieta Olga Zile (Zilis Team) 614,46 km

2.vieta Zlata Pancerko (Daugavpils novads) 433,56 km

3.vieta Marina Čeme (Daugavpils ISVS) 93,03 km

F16 grupa:

1.vieta Aleksandra Romanovska (Daugavpils ISVS) 194,97 km

2.vieta Anna Lukjančika (Daugavpils ISVS) 51,47 km

3.vieta Jekaterina Ščoloka (Daugavpils ISVS) 32,57 km

F13 grupa:

1.vieta Viktorija Vagele (Daugavpils ISVS) 173,81 km

2.vieta Ksenija Germanoviča (Daugavpils ISVS) 119,57 km

3.vieta Sandra Titova (Daugavpils ISVS) 12,41 km

F11 grupa:

1.vieta Jeļizaveta Boroņenko (Daugavpils ISVS) 134,18 km

2.vieta Sofija Kondio (Daugavpils ISVS) 53,08 km

3.vieta Ella Čeme (Daugavpils ISVS) 46.65 km

F9 grupa:

1.vieta Milana Borovska (Daugavpils ISVS) 151,08 km

2.vieta Evelīna Kubera (Daugavpils ISVS) 102,36 km

3.vieta Aneta Rosovska (Daugavpils ISVS) 61,81 km