Šobrīd Daugavpilī

No 1. jūlija ir atļauts apmeklēt DOC peldbaseinu un trenažieru zāli Sporta ziņas

998

Saskaņā ar jauniem epidemioloģiskās drošības noteikumiem, kas attiecas uz sporta centriem, Latvijā ir atļauta peldbaseinu un sporta zāļu ierobežota apmeklēšana. Tāpēc no 1. jūlija Daugavpils Olimpiskais centrs atver durvis sportiskā dzīvesveida cienītājiem. DOC būs iespējams apmeklēt arī gaidāmā U19 pasaules basketbola čempionāta laikā (3.-6. jūlijs).

Daugavpils Olimpiskā centra apmeklēšana šobrīd ir iespējama cilvēkiem ar pilnu vakcināciju vai tiem, kuri ir pārslimojuši ar COVID-19, cilvēkiem ar koronavīrusa aktuālo negatīvo testu (3 dienas pēc rezultāta) un bērniem līdz 12 gadu vecumam. No rīta DOC notiek sporta skolu nodarbības, tāpēc publiskā  baseina un trenažieru zāles izmantošana  sākas katru dienu no pulksten 13:00. Baseinu vienlaicīgi var izmantot līdz 35 cilvēkiem, bet trenažieru zāli - līdz 23 cilvēkiem. Atjaunota pirts un džakuzi darbība.

Tiek pārdoti arī abonementi, savukārt no 1. jūlija tiek pagarināti abonementi uz trenažieru zāli vai baseinu, kas tika iegādāti iepriekš.

Kaut arī gandrīz vienlaikus ar DOC darbības atsākšanu norisinās U19 pasaules čempionāts basketbolā, tas nekādā veidā neietekmēs minēto sporta zonu pieejamību - cilvēku plūsmas tiks sadalītas un nesaskarsies ar basketbolistiem vai līdzjutējiem. Runājot par iespēju atbalstīt čempionāta dalībniekus, jāatzīmē, ka nesen tika nolemts atļaut līdzjutējiem atrasties tribīnēs, taču to varēs darīt tikai cilvēki ar pilnu vakcināciju, vai tie, kas pārslimoja ar COVID-19. Tajā pašā laikā vietu skaits nav ierobežots. Biļešu tirdzniecība sāksies no 1. jūlija. Plašāka informācija par šo un citiem jautājumiem atrodama Olimpiskā centra oficiālajā Facebook lapā.

Informācija par U19 basketbola čempionāta spēlēm pieejama vietnē www.basket.lv un www.fiba.basketball/world/u19/2021

Latvijas U19 izlases spēles Daugavpilī (DOC):

  • 3. jūlijā 18:00 Latvija / Puertoriko
  • 4. jūlijs 18:00 Latvija / Irāna
  • 6. jūlijs 18:00 Latvija / Serbija

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.