Šobrīd Daugavpilī

Nāc uz Sporta klasi Sporta ziņas

88
Nāc uz Sporta klasi

Rūpes par veselību un laba fiziskā forma ir ļoti nozīmīgs mūsdienu dzīves aspekts. Jau Senajā Grieķijā tika rīkotas olimpiskas spēles, bet Romā bija populārs teiciens “Veselā miesā vesels gars”. Sportiskās aktivitātes individuāli vai kopā ar ģimeni ir viens no populārākajiem mūsdienu jauniešu brīvā laika pavadīšanas veidiem.

Daugavpils Centra vidusskola no 2022./23. mācību gada sāks realizēt izglītības programmu latviešu mācību valodā 7. un 8.klasē, kurā būtiska loma būs sporta nodarbībām un individuāliem treniņiem. Stundas notiks pēc īpaša režīma, jo mācību process būs apvienots ar diviem treniņiem dienā kopā ar treneri. Tāda mācību programma piedāvā individuālu pieeju skolēnam gan mācību procesā, gan sportisko aktivitāšu norisē un garantē iespēju savienot mācības ar sportu.

No šī gada 1. jūnija  līdz 22. jūnijam skola organizē skolēnu uzņemšanu 7. un 8. klasēs ar padziļinātu sporta apguvi. Daugavpils Centra vidusskolas audzēkņi arī šobrīd piedalās starptautiskās un valsts līmeņa sacensībās volejbolā, pludmales volejbolā, paukošanā, peldēšanā, galda tenisā, vieglatlētikā un ieņem ļoti augstas vietas dažādos turnīros.

Esi viens no mums un pievienojies Centra vidusskolas sportistu komandai!

Vairāk informācijas:

65429872

26011776

info@dcv.lv