Šobrīd Daugavpilī

Ledus halle pēc karantīnas – ierobežota slidošana un stingri noteikumi skatītājiem Sporta ziņas

577

Daugavpils Ledus halle, kurā pirms mēneša tika konstatēts koronavīrusa uzliesmojums, šobrīd ir atvērta publiskai slidošanai un HK “Dinaburga” treniņiem, ievērojot visus Ministru kabineta noteikumus un pilsētas domes rīkojumus. Visas sporta nodarbības sporta skolu audzēkņiem ir atceltas. Uz ledus nedrīkst atrasties vairāk par 30 cilvēkiem.

Ledus halles sportisti un darbinieki pirms divām nedēļām pārtrauca karantīnu pēc izmeklējumu veikšanas un negatīva Covid-19 testa rezultāta saņemšanas. Šī karantīna skāra ne tikai tos, kuri regulāri izmanto un strādā ledus arēnā, bet arī citu sporta disciplīnu pārstāvjus, kā arī Sporta pārvaldes darbiniekus. Pirms karantīnas beigām Ledus hallē tika veikta pilnīga visu telpu dezinfekcija, ieskaitot trenažieru zāli un pagrabu.

Tagad, lai izvairītos no cilvēku drūzmēšanās, pieteikšanās slidošanai (1 stunda) tiek veikta pēc iepriekšēja pieraksta pa tālruni 654-07191, 27034473. Ienākot Ledus hallē, kas ir atļauts tikai sejas maskā, katram tiek mērīta temperatūra. Durvju rokturi tiek apstrādāti pēc katras sesijas. Lai izvairītos no kontakta, halles iekšpusē skatītāji, uz ledus izejošie sportisti un tiesneši pārvietojas pa dažādām zonām.

Iespēju slidot izmanto gan sportisti, gan amatieri (slidu noma joprojām ir atvērta). Ledus halles darba grafiks ir izveidots tā, ka noteiktās stundās šeit nāk slidot ar nūju un ripu. HK “Dinaburga” komandas treniņi notiek katru dienu. 31. oktobrī plkst. 17:00 jānotiek mājas spēlei ar HK “Liepāja” komandu. Skatītāju vietas šai un citām virslīgas spēlēm ir personalizētas un izkārtotas šaha kārtībā. Tiek fiksēta arī līdzjutēju kontaktinformācija (informācija tiek iznīcināta pēc 2 nedēļām).

Sporta pārvalde uzmanīgi seko līdzi aktuālajai situācijai un valdības rīkojumiem par koronavīrusa izplatības ierobežošanu. Tiek uzturēts kontakts arī ar citām ledus hallēm. Ja Sporta pārvalde uzskatīs par nepieciešamu, lēmums par jebkuras sporta bāzes slēgšanu tiks pieņemts nekavējoties.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.