Šobrīd Daugavpilī

Latvijas svarbumbisti testē Parīzi pirms Olimpiskajām spēlēm Sporta ziņas

147
Latvijas svarbumbisti testē Parīzi pirms Olimpiskajām spēlēm

No 17. līdz 21. aprīlim Parīzē, kur notiks vasaras Olimpiskās Spēles, tika aizvadīts Eiropas čempionāts svarbumbu celšanā, kur ar mainīgām sekmēm piedalījās arī Latvijas  svarbumbu cēlāji.
Veterānu klasē savās vecuma grupās un svaru kategorijās 1.vietas ieguva:

Daugavpilieši Alīna Suško (raušanā), Alfrēds Kokins (grūšanā, garajā ciklā), Margarita Budjko (garajā ciklā), Jurijs Kopasovs (garajā ciklā); Ventspilnieks Vasīlijs Giņko (raušanā, garajā ciklā); Sergejs Arbuzovs no Balvu novada (raušanā, grūšanā, garajā ciklā un trīscīņas kopvērtējumā).

Latvijas veterāni izcīnīja arī pirmo vietu komandu stafetē grūšanā (A.Kokins, P.Hotuļevs  M.Rubulis, V.Giņko).

Amatieru  klasē  Daugavpiliešiem Oļegam Budjko 1.vietas raušanā, grūšanā, klasiskā divcīņā un raušanā-12, Staņislavam Kozlovskim 2.vietas grūšanā un raušanā-12, Gretai Kopilovai no Bauskas novada 1.vieta raušanā.

Latvijas komanda stafetē ar 24 kg smagām svarbumbām garajā ciklā izcīnīja 1.vietu (O.Budjko, S.Kozlovskis, V.Voitehovičš (Jēkabpils) E.Getmaņčuks (Bauskas novds).

Visprestižākajā profesionāļu klasē 3.vietu ieguva Pāvels Hotuļevs no Daugavpils raušanā-12, Sergejs Arbuzovs no Balvu novada raušanā-12, Māris Rubulis no Rēzeknes novada klasiskajā raušanā. Un vērtīgāko zeltu profesionāļu klasē Latvijas komandai izcīnīja Māris Rubulis raušanā-12.

 Liels paldies arī starptautiskās kategorijas tiesniešu ģimenei no Latvijas Kitijai un Vladislavam Voitehovičiem, kas praktiski nodarbojās ar šo sacensību vadīšanu.

Paldies Daugavpils valstspilsētas pašvaldībai, Ventspils valstspilsētas pašvaldībai, AS “ĒLKO Group”, Balvu novadam, Rēzeknes novadam par savu sportistu atbalstīšanu.

 

Informāciju sagatavoja

Māris Rubulis

Latvijas Svarbumbu Celšanas Asociācijas valdes priekšsēdētājs