Šobrīd Daugavpilī

Latvijas kausa 2.posms Daugavpilī Sporta ziņas

470
Latvijas kausa 2.posms Daugavpilī

19. septembrī pirmo reizi pēc vairāku gadu pārtraukuma Daugavpilī, sporta bāzē "Dzintariņš", notika Latvijas kausa 2.posms svarbumbu celšanā. Klubs "Kettlebell Fit Daugavpils" ieguva 3.vietu komandu kopvērtējumā.

Labāko rezultātu komandā parādīja Irina Kokina. Viņa ieguva 3 zelta medaļas Latvijas kausa 2. posmā, startējot kategorijā  līdz 63 kg. Paceļot vienu  16 kg smagu svarbumbu  94 reizes Irina kļuva par uzvarētāju sieviešu kategorijā  līdz 63 kg un starp veterāniem savā vecuma grupā. Pēc īsas atpūtas viņa atkal iznāca uz platformu  un  jau ar divas svarbumbas , katra pa 8 kg,  pacēla  146 reizes, un dabūja 1. vietu starp sievietēm absolūtā svara kategorijā.

Ļubov Smirnova 12 kg smago svarbumbu  pacēla  146 reizes, un ieguva "bronzu" sieviešu kategorijā - 58 kg un "sudraba" medaļu starp  veterāniem savā vecuma grupā. Viņa izgāja uz platformu arī otro reizi, pacēļot  divas  8 kg smagas  svarbumbas 141 reizes Ļubov ieguva 2. vietu  - starp sievietēm kopvērtējumā . Savukārt Margarita Budjko bija ļoti tuvu godalgotai vietai sieviešu konkurencē . Viņa pacēla 8 kg  smago svarbumbu  129 reizes.

“Kettlebell Fit Daugavpils” vīriešu komandas pārstāvji ļoti atbalstīja mūsu meitenes, ka arī uzrādīja cienījamus rezultātus savos startos. Pirmais izgāja uz platformu mūsu goda veterāns Jurijs Kopasovs, divas 12 kg smagas svarbumbas pacēla 98 reizes un izcīnīja 1. vietu starp veterāniem.

Svara kategorijā līdz 78 kg.  vīriešiem  startēja divi mūsu sportisti - Aleksandrs Zunatullins, kurš uzlaboja savu rezultātu no pēdējā Latvijas čempionāta  paceļot divas 16 kg smagas svarbumbas  62 reizes. Aleksandrs izcīnīja ceturto vietu savā disciplīnā.  Igors Žemčugovs pacēla divas 16 kg  smagas svarbumbas  95 reizes un  ieguva 2. vietu. Svara kategorijā līdz 95 kg  mūsu komandas debitants  Aleksandrs Smirnovs  pacēla  divas 16 kg  svarbumbas  46 reizes un pārspējot vienu no saviem konkurentiem kļuva par 5. vietu ieguvēju. Alfrēds Kokins divas  24 kg smagas svarbumbas pacēla 68 reizes un ar šo rezultātu izcīnīja zeltu vīriešu konkurencē šajā pašā svara kategorijā un kļuva  par čempionu starp  veterāniem savā vecuma grupā.

Sacensībās debitēja mūsu komandas pārstāvis - Igors Vasiļjevs. Viņš parādīja cienīgo rezultātu, jo tikai nedēļu atpakaļ iesaistījies šādam sporta veidam, paceļot 31 reizes 16 kg smagas svarbumbas  svara kategorijā virs 95 kg. Šajā pašā svaru kategorijā  Aleksandrs Visockis  divas 24 kg smagas svarbumbas pacēla 42 reizes un ieguva bronza medaļu.

Visi sacensību godalgoto vietu ieguvēji saņēma medaļas un suvenīrus.

Biedrība „Kettlebell Fit Daugavpils” pateicas visiem čempionāta viesiem un dalībniekiem par lielisku pasākumu!