Šobrīd Daugavpilī

Latvijas čempionāts pludmales volejbolā “DEPO Open 2022” pietur Daugavpilī Sporta ziņas

1022
Latvijas čempionāts pludmales volejbolā “DEPO Open 2022” pietur Daugavpilī
Latvijas pludmales volejbola čempionāta piektais posms no 5. līdz 7. augustam notiks Daugavpilī – Stropu ezera centrālās pludmales volejbola laukumos. Ierindā būs septiņi no astoņiem iepriekšējā posma Liepājā finālistiem. 
 
Vīriešu konkurencē pieteikts 31 duets, bet sieviešu – 17 pāri. Gan sieviešu, gan vīriešu sacensībās nepiedaloties pirmajiem numuriem, vīriešiem spēlēs gan divu posmu uzvarētāji Edgars Točs un Kristians Fokerots, gan Artūrs Rinkevičs, kurš laukumā dosies kopā ar Rūdolfu Stankeviču, gan iepriekšējā posma finālisti Olivers Bulgačs/Markuss Graudiņš un Reliņš/Teteris.
 
Sievietēm iepriekšējā posma uzvarētāja Luīze Skrastiņa šoreiz spēlēs kopā ar Kristīni Briedi, bet uzvaru posmā izcīnīt gribēs Liepājas posma finālistes Beāte Liepājniece un Anija Ozoliņa. Savu dalību ir pieteikušas arī Anete Namiķe un Varvara Brailko, kuras vēl šobrīd atrodas Nāciju kausā Austrijā.
 
Sacensības piektdien, plkst. 18.00, sāksies ar kvalifikācijas turnīru vīriešiem. Sestdien, plkst. 9.00, sāksies grupu spēles vīriešu duetiem, pusotru stundu vēlāk – sievietēm, bet plkst. 17.00 noritēs pirmā izslēgšanas spēļu kārta. Svētdien diena Daugavpilī tiks sākta ar ¼ fināliem, kam sekos ½ fināli un cīņas par pirmo un trešo vietu.
 
“DEPO Open 2022” sezona triju mēnešu garumā ir pludmales volejbola svētki ar labāko Latvijas sportistu līdzdalību. Šosezon Latvijas čempionātā “DEPO Open 2022” pludmales volejbolisti sacenšas piecos posmos un finālā. Visi posmi tiek rīkoti ārpus Rīgas, turpinot aptvert Latvijas reģionus, un visos posmos piedalās kā vīrieši, tā sievietes. Tāpat kā iepriekšējās sezonās, visos posmos, izņemot finālu, kā viesi aicināti piedalīties arī spēlētāji no citām valstīm.
 
Pirmo gadu par aizraujošu čempionāta norisi palīdz gādāt Latvijas pludmales volejbola čempionāta ģenerālsponsors – veikals “DEPO” ar saukli “Viss, lai darītu!”. Posma norisi atbalsta Daugavpils pilsētas dome, kas viesmīlīgi uzņem gan spēlētājus un organizatorus, gan arī atbalstītājus. Tāpat čempionāta norisi atbalsta AS “Būvuzņēmums Restaurators”, “Eco Baltia Vide”, “Lido”, “Eat real” un citi sadarbības partneri.
 
Ieeja uz visām “DEPO Open 2022” spēlēm ir BEZ MAKSAS. Tāpēc līdzjutēji ir aicināti klātienē izbaudīt augstas klases pludmales volejbola spraigās spēles, piedalīties konkursos, kā arī baudīt labu mūziku un karsējmeiteņu uzstāšanos. Aizraujošākās svētdienas spēles tiks translētas arī TV kanālos “Best4Sport” un LTV7.
 
Vairāk informācijas par “DEPO Open 2022” turnīriem: https://volejbols.lv/pludmale
 
Programma:
piektdien (5. augusts) –
no 18.00 – kvalifikācijas turnīrs
sestdien (6. augusts) –
no 9.00 – pamatturnīra apakšgrupu spēles
no 17.00 – izslēgšanas spēļu pirmā kārta
svētdien (7. augusts) –
no 09.00 – ¼ fināli un ½ fināli, tiešraide “Best4Sport TV”
14.00 – spēle par 3. vietu sievietēm, tiešraide LTV7
15.00 – spēle par 3. vietu vīriešiem, tiešraide LTV7
16.00 – fināls sievietēm, tiešraide LTV7
17.00 – fināls vīriešiem, tiešraide LTV7