Šobrīd Daugavpilī

Jauns pavasara izaicinājums “LTSA 30”: nūjo, staigā, skrien Sporta ziņas

244
Jauns pavasara izaicinājums “LTSA 30”: nūjo, staigā, skrien

Noslēdzoties decembra izaicinājumam “20 000 km par godu 20”, kas bija veltīts INWA 20 gadu jubilejai, pēc vairākām pozitīvām atsauksmēm, mīļie nūjotāji un staigātāji, ir pienācis laiks to atkārtot. Joprojām ir spēkā ar COVID-19 saistītie ierobežojumi, tāpēc, lai motivētu Jūs izkustēties, Latvijas Tautas sporta asociācija aicina piedalīties šajā jaunajā izaicinājumā.

Šoreiz aktīvi sagaidīsim Lieldienas: nūjosim, bet tiem, kas nenūjo, piedāvāsim staigāt vai skriet (bet ar piebildi – izaicinājumā nedrīkst piedalīties profesionālie Latvijas izlases sportisti). Savā sporta lietotnē tad jāizvēlas attiecīga aktivitāte – nūjošana (Nordic walking vai walking), staigāšana (walking) vai skriešana (running).

Izaicinājums būs veltīts Latvijas Tautas sporta asociācijas jubilejai – jūnijā organizācijai aprit 30 gadi. Tāpēc kopā izaicinājuma ietvaros mēģināsim sasniegt 30 000 km. Izaicinājums startēs 5. martā un norisināsies līdz 5. aprīlim ieskaitot. Nūjot, staigāt vai skriet var jebkur: parkā, stadionā, mežā utt. Galvenais – labs garastāvoklis, smaids un apņēmība. Tāpat kā iepriekšējā izaicinājumā, svarīgākais būs nevis ātrums, bet noietie kilometri. 

Šoreiz nedaudz mainījām pieeju: rezultātus (savas sporta lietotnes ekrānšāviņus ar datumiem, laikiem un km) par visu nedēļu būs nepieciešams sūtīt katras nedēļas beigās – attiecīgi:

– 12. martā,  – 19. martā,  – 26. martā un visbeidzot 5. aprīli.

Katrā no šiem datumiem rezultāti par attiecīgo nedēļu būs jāiesūta līdz plkst. 23:59 uz šo e-pastu: ltsa30@inbox.lv. Ja, piemēram, informācija par nedēļu no 5. marta līdz 12. martam tiks iesūtīta nākamajā nedēļā, tā netiks ņemta vērā kopvērtējumā.

Visiem izaicinājuma dalībniekiem pasniegsim medaļas, bet aktīvākajiem – nelielas piemiņas balvas.

Būsim priecīgi, ja pievienosiet arī savu bildi, nūjojot / staigājot / skrienot. Papildus ar saviem sasniegumiem droši vari dalīties arī sociālajos tīklos, izmantojot mirkļbirkas: #ltsa30, #ltsajubileja.

Vairāk informācijas un reģistrācija: https://sportsvisiem.lv/jauns-pavasara-izaicinajums-ltsa-30-nujo-staiga-skrien-no-5-marta/