Šobrīd Daugavpilī

Pieteikumus "Jauniešu vasarai" ir iespējams iesniegt līdz 24. maijam ieskaitot Sporta ziņas

2299
Pieteikumus

Jau 2. jūnijā norisināsies pirmais posms jauniešu sporta, atpūtas, jaunības un mūzikas svētkiem “Jauniešu vasara”. Pasākuma mērķis veicināt jauniešu aktīvo dzīvesveidu, radošumu, mākslinieciskumu, kā arī popularizēt brīvā laika pavadīšanas iespējas Daugavpilī.

Sākot no plkst.11.00 laukumā pie Daugavpils Olimpiskā centra (Stadiona iela 1) norisināsies daudzveidīgas aktivitātes un sacensības jauniešiem. 3x3 basketbols, mini futbols, florbols, orientēšanās, Quiz viktorīnas un UNO spēle – tas viss vienuviet, kur noskaidrosim labākos no labākajiem. Būs arī lieliskas balvas no mūsu atbalstītājiem, kuras būs iespēja laimēt ne tikai sacensību dalībniekiem, bet arī līdzjutējiem.

Īpašu gaisotni radīs muzikālais pavadījums un mūzikas grupu konkurss “Chemical Reacton”, kas norisināsies no plkst.15.00. Īpašie viesi – folkmetāla grupa “Varang Nord”.

Plašāk par sacensībām ir iespējams uzzināt NOLIKUMĀ. Komandām ir iepriekš jāpiesakās, aizpildot PIETEIKUMA ANKETU un nosūtot to uz e-pastu ivars.caune@daugavpils.lv. Papildus informāciju iespējams saņemt zvanot 29226783.

Uzreiz pēc pimā posma tiks aizsākti arī kopīgi treniņi, ar kur grafiku ir iespējams iepazīties zemāk. 

Pasākums “Jauniešu vasara” norisināsies trijos posmos. 2. posms norisināsies sporta laukumā pie Daugavpils Iespēju vidusskolas (Valkas iela 4B), savukārt noslēdzošais posms tiks aizvadīts jaunatnes un sporta festivāla “Artišoks” ietvaros, kas norisināsies 3.augustā Lielā Stropu ezera pludmalē.

Iegriezīsim jauniešu vasaru Daugavpilī kopā.