Šobrīd Daugavpilī

Jaungada skrējiena mērķis sasniegts- noskrietas 2130 reizes Sporta ziņas

516
Jaungada skrējiena mērķis sasniegts- noskrietas 2130 reizes

Šis 2020.gads nesa lielus izaicinājumus, izmaiņas un ierobežojumus, kas ikvienam bija jāievēro. Tieši tādēļ arī Jaungada skrējienam šogad tika mainīts norises formāts- tas notika attālināti, sniedzot katram tajā piedalīties sev ērtā laikā un veidā. Galvenais mērķis bija- noskriet 2021 reizi un iegūt pozitīvas emocijas gada nogalē!

Kopīgo mērķi un rezultātu 2130 reizi palīdzēja sasniegt 1025 dalībnieki, kuri kopā pieveica 9112,35 km garu distanci.

Sieviešu konkurencē dienas garāko 3 distanču īpašnieces:
1.vieta Zane Vaļule (43,40km)
2.vieta Olga Zile (39,33km)
3.vieta Ināra Fjodorova (30,28km)

Vīriešu konkurencē dienas garāko 3 distanču īpašnieki:
1.vieta Valērijs Tverdovs (42,42km)
2.vieta Valērijs Tverdovs (30,28km)
3.vieta Jānis Griķis (23,70km)

Kopvērtējumā sievietēm 1.vieta Ināra Vaļule (256,27km), 2.vieta Zoja Kņaževa (250,53km), 3.vieta Valērija Petrova (221,19km).
Kopvērtējumā vīriešiem 1.vieta Jānis Griķis (251,32km), 2.vieta Valērijs Kņaževs (241,64km), 3.vieta Eduards Linkevičš (157,16km)

Īpaši jāatzīmē skrējiena dalībnieks- Jānis Ābols, kurš savu skrējienu gan veica Rīgā, uzstādot 71,01 km garu distanci. Prieks par dalībniekiem, kuri seko līdzi mūsu pilsētas sporta pasākumiem arī citās pilsētās!

Seši skrējiena dalībnieki savu svētku distanci veica katru dienu, sākot no 9.decembra- Valērija Petrova, Zoja Kņaževa, Agnese Ščaja-Zubrova, Zane Vaļule, Ināra Vaļule, Santa Kulakova. Kā arī viena ģimene- Konovalovu ģimene. 

Nominācijā “Jaungada maršruts” īpašu radošumu izrādīja Vjačeslavs un Jevgēnija Dedeļi- katrs maršruts bija, kāds jaungada simbols. Kā arī komanda “Ome, Mamma un Arīna", kura savā maršrutā veidoja briedi.
Nominācijā “Jaungada ģimene” tika izvēlēta ģimene, kura iesūtīja sevis izveidotu radošu skrējiena video,  Evija Zaica, Rasma Bleidele, Maksims Strigo, Mihails Strigo
Nominācijā “Jautrākā bilde” uzvarēja Andrejs Kurilovs, kurš parādīja aktraktīvu Ziemassvētku vecīti 
Nominācijā “Jaungada bilde” uzvarēja dalībnieku komanda, kurā piedalījās Aleksandrs Maksimovs, Ilona Maksimova, Maksims Maksimovs, Nilans Maksimovs un Deniss Tarva.
Nomināciju “Oriģinālākā bilde” Jaungada skrējienā saņems bildes īpašniece Anna Titova. 

Ar īpašo balvu ieguvējiem skrējiena organizatori sazināsies personīgi. Savukārt, informācija par saldo balvu saņemšanu tiks publicēta Sporta pārvaldes mājaslapā un sociālajos tīklos. 

Šogad Jaungada skrējienu ikviens dalībnieks varēja veikt sev ērtā veidā- skrienot, nūjojot vai ejot. Paveikto distanci bija jāsaglabā, jāuztaisa ekrānšāviņš no sporta aktivitāšu aplikācijas un jānosūta savs rezultāts organizatoriem. Pielāgojoties apstākļiem, skrējiens notika no 9.līdz 30.decembrim.

Paldies ikvienam dalībniekam, kurš piedalījās skrējienā!

Laimīgu, veiksmīgu un aktīvu jauno 2021.gadu! Cerēsim, ka jau pavisam drīz tiksies sporta pasākumos klātienē un gūsim jaunas, pozitīvas emocijas!