Šobrīd Daugavpilī

JAU TREŠO REIZI DAUGAVPILS UZŅEMS LATVIJAS ČEMPIONĀTU MĀKSLAS VINGROŠANĀ Sporta ziņas

354
JAU TREŠO REIZI DAUGAVPILS UZŅEMS LATVIJAS ČEMPIONĀTU MĀKSLAS VINGROŠANĀ

2. un 3. decembrī Daugavpilij jau trešo reizi  būs tas gods uzņemt Latvijas labākās mākslas vingrotājas, kuras divu dienu garumā cīnīsies par valsts čempiones statusu. 

Pie mums atbrauks jaunietes un pieaugušās no tādām valsts pilsētām kā, Rīga, Ogre, Jūrmala, Salaspils, Ķekava, Baloži, Rēzekne, Tukums, Ādaži, Jelgava un pat  Liepāja. Priecāsimies redzēt ikvienu vingrošanas cienītāju no plkst. 10:00-20:00, divu dienu garumā Daugavpils Olimpiskajā centrā, lielajā zālē. Īpaši gaidīsim mūsu pilsētas topošās „mazās zvaigznītes”, kuras vēlāk varētu pārstāvēt savu pilsētu graciozā, elegantā un sievišķīgi skaitā sporta veidā.

Šogad ir īpašs gads, jo mēs varēsim atbalstīt arī mūsu Daugavpils vingrotājas. Mūsu meitenes ir izgājušas atlases sacensības un ir ieguvušas iespēju startēt LR čempionātā.

Labākās 45 vingrotājas varēs piedalīties šajā čempionātā, atlases sacensībās bija ~115 vingrotāju konkurence.

Tālфоā 2013. gadā bija pirmā reize, kad Daugavpils pilsēta uzņēma mākslas vingrošanas valsts čempionātu, tad vēl pilsētā tika sperti pirmie soļi vingrošanas attīstībā un vingrotājas vēl bija pārāk jaunas, lai varētu piedalīties šajās sacensībās.

Vēlāk 2018. gadā LR čempionāts tika rīkots atkārtoti Daugavpils pilsētā, mūsu vingrotājas piedalījāsб uzstājoties ar paraugdemonstrējumiem. Toreiz visa Latvijas vingrošanas saime atzīmēja Daugavpils pilsētas un Olimpiskā centra ļoti augstas kvalitātes  iespējas priekš mākslas vingrošanas sacensību organizēšanas. Griestu augstums atbilst starptautiskās federācijas prasībām, Daugavpils Sporta skola nodrošināja sacensības ar pareizu segumu, kā arī kopējais laukuma platums atbilst visām drošības prasībām.

Un šogad būs trešā reize, kad visi Latvijas Vingrošanas Federācijas biedri viesosies pie mums. Radīsim kopā patiesi burvīgu atmosfēru mūsu pilsētas viesiem.

Ieeja pasākumā bezmaksas!