Šobrīd Daugavpilī

Iespaidīgais Valmieras FC sniegums pārspēj BFC Daugavpili Sporta ziņas

111
Iespaidīgais Valmieras FC sniegums pārspēj BFC Daugavpili
Daugavas stadionā Rīgā 2.jūlijā BFC Daugavpils piekāpās FC Valmierai ar spēles rezultātu 0:4. Valmierai FC bija vairāki spēles momenti, kuros rezultātam vajadzēja būt paredzamam- vārtu guvums, bet BFC Daugavpils aizsardzība neļāva tam izpildīties. Bet tomēr 4 Valmieras FC uzbrukumos Daugavpilieši bija bezspēcīgi.
Vārtu guvēji: Krollis 13' (11 m), Gueye 41', Ndoye 86', 90'. 
 
Andrejs Kaļiņins BFC Daugavpils preses konferencē izsakās: Gribu apsveikt Valmieru ar pelnīto uzvaru, tāpat novēlu viņiem veiksmi Eirokausos. Viņiem bija vairāk momentu, vairāk sitienu, taču, atskatoties uz spēli kopumā, mēs izskatījāmies diezgan labi, neskatoties uz to, ka komanda Valmiera FC ir viena no līderiem Optibet virslīgā. Mums izdevās gan kontrolēt bumbu, gan veidot momentus, taču mums pietrūka meistarības, lai uzbrukumi beigtos ar vārtu guvumiem- tā vietā Valmiera bija daudz labāka. Pēc 0:4 nevaru būt apmierināts. Bet katastrofas nav,  čempionāts turpinās, labosim kļūdas. 
Tamazs Pertija Valmiera FC prese konfernecē izsakās: Skaista uzvara, gūt četrus vārtus pret Daugavpili nav viegli, jo viņi labi aizsargājas, turklāt mums bija vēl četri labi momenti. Prieks, ka nezaudējām savu spēles stilu pat tad, kad mums nevarēja palīdzēt vairāki svarīgi spēlētāji. Mums šobrīd nav spēlētāju, kurus būtu bail likt sastāvā. Un šī spēle bija pierādījums tam. 
 
Vairāk informācijas var meklēt: