Šobrīd Daugavpilī

Garkuls-Gurevičs izcīna astoto vietu Pasaules kausa posmā ratiņpaukošanā Sporta ziņas

658
Garkuls-Gurevičs izcīna astoto vietu Pasaules kausa posmā ratiņpaukošanā

Latvijas paukotājs Oļegs Garkuls-Gurevičs Ungārijā izcīnīja astoto vietu Pasaules kausa posmā ratiņpaukošanā.

Sacensībās ar špagu Garkuls-Gurevičs apakšgrupā uzvarēja piecos no sešiem mačiem, bet Dmitrijs Valainis guva panākumus divus no sešiem dueļiem.

Izslēgšanas turnīrā Garkuls-Gurevičs bija izsēts ar 15.numuru un to sāka no otrās kārtas, kurā ar 15:8 uzvarēja amerikāni Skotu Rodžersu (18.), trešajā kārtā jeb astotdaļfinālā ar 15:6 pārspēja paralimpisko spēļu medaļnieku Dimitri Kutju no Lielbritānijas, bet ceturtdaļfinālā ar 11:15 zaudēja polim Mihalam Dabrovskim (7.). Valainis (31.) pirmajā cīņā ar 1:15 zaudēja Kutjam.

Sacensību noslēgumā Garkuls-Gurevičs izcīnīja astoto vietu, bet Valainis bija 31.pozīcijā 38 ratiņpaukotāju konkurencē.

Mačos ar floreti Garkuls-Gurevičs apakšgrupā uzvarēja divos no pieciem dueļiem, bet Valainis zaudēja visās četrās cīņās. “Play-off” iekļuva tikai Garkuls-Gurevičs (22.), kurš pirmajā kārtā ar 9:15 piekāpās polim Patrikam Banaham (11.). Garkulam-Gurevičam šajās sacensībās bija 23.vieta, bet Valainim – 29.pozīcija 31 sportista konkurencē.