Šobrīd Daugavpilī

Eiropas sporta nedēļa Daugavpilī Sporta ziņas

381
Eiropas sporta nedēļa Daugavpilī

Eiropas Sporta nedēļa Latvijā un visā Eiropā notiks sesto gadu. 2020. gadā tā norisināsies no 23. līdz 30. septembrim un ikvienam būs iespēja arī Daugavpilī piedalīties dažādās sporta nodarbībās, pasākumos un notikumos.

Lielisks pasākums būs Latvijas Orientēšanās nakts, kas norisināsies 25.septembrī. Tās būs aizraujošas 3 stundu sacensības rogainingā ar kājām saskaņā ar LOF apstiprinātajiem rogaininga sacensību noteikumiem. Sacensībās piedalīsies komandas 2 līdz 5 cilvēku sastāvā sekojošās dalībnieku grupās “Open”, “Sievietes”, “Ģimenes” un “Veterāni”.  Vairāk par pasākumu iespējams uzzināt šeit: http://rogaining.lv/onakts/.

26.septembrī visas dienas garumā būs iespēja izvēlēties sev piemērotāko pasākumu un gūt sportiskas emocijas. Fitnesa klubā “BEST FIT” notiks bezmaksas grupu nodarbības. Būs nodarbības zumbā, dažāda veida aerobikā un fitnesā. Katrs no dalībniekiem var pieteikties tikai vienam treniņam šajā dienā.
Iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni 23556865 ir obligāta! 

26.septembrī norisināsies arī svarīgs pasākums pilsētas sporta vēsturē- 55.skrējiens “Daugavpils-Mežciems”. Katrs varēs izvēlēties savu distanci- 200m, 700m, 5km un 5km nūjošana, kā arī 10km distance. Iepriekšēja reģistrācija līdz 20.septembrim, mājaslapā www.sportlat.lv                                                                      
Vairāk par skrējienu:https://www.daugavpils.lv/sports/sporta-pasakumi/tautas-sports/

26.septembrī Daugavpils Olimpiskajā centrā notiks “Nakts Peldējums”, kurā ikvienam interesentam un aktīvistam būs iespēja piedalīties. Pusstundas peldējumā dalībniekiem būs iespēja brīvi izvēlētā peldēšanas stilā, veidā un tempā nopeldēt pēc iespējas lielāku distanci. Pievienojies arī Tu – reģistrācija pieejama pasākuma mājaslapā www.naktspeldejums.lv 

27.septembrī mūsu pilsētā notiks #BeActive pārgājiens. Šajā pārgājienā ikviens tiek aicināts doties kopā ar vismaz vienu draugu, ģimenes locekli vai paziņu, kas ikdienā līdz šim nav bijis aktīvs - tādējādi atbalstot Eiropas Sporta nedēļas ideju – #Piecelies un piecel draugu! Dalībai pārgājienā iespējams reģistrēties internetā: https://pargajiens.lof.lv/  vai uz vietas, pasākuma dienā pie Daugavpils 16. vidusskolas, Aveņu ielā 40.

Ikvienam deju mīļotājam un interesentam būs lieliska iespēja iesaistīties un piedalīties atvērtajās deju nodarbībās. 23. un 24.septembrī “STOPTIME Dance Studio” rīkos nodarbības, kurās būs iespēja vairāk iepazīties un izmēģināt hiphop dejas. Tāpat 24.septembrī “FACTORY KINGZ” organizētajās atklātajās deju nodarbībās ikvienam būs iespēja izmēģināt savus spēkus breikā. Savukārt, tiem, kuriem interesē sporta dejas, būs lieliska iespēja tās izmēģināt, piedaloties Deju centra “SPEKTRS” atvērtajos deju treniņos. Tie notiks 23.,25.,un 28.septembrī. Nodarbības notiks klubu telpās. 

Tāpat dažādas sportiskas aktivitātes norisināsies pilsētas pirmskolas izglītības iestādēs, kur mazākajiem aktīvistiem būs iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs.

Eiropas Sporta nedēļas mērķis ir veicināt sportošanu un fiziskās aktivitātes un vairot izpratni par to daudzajām priekšrocībām. Nedēļa domāta ikvienam — neatkarīgi no vecuma, izcelsmes vai fiziskās sagatavotības. Sporta nedēļa saved kopā iedzīvotājus, valsts iestādes, sporta kustības, pilsoniskās sabiedrības organizācijas un privāto sektoru.

Vairāk par Eiropas Sporta nedēļu un pasākumiem gan Daugavpilī, gan visā Latvijā  www.beactivelatvia.lv