Šobrīd Daugavpilī

Domes vadība pasniedza apbalvojumus sportistiem un viņu treneriem Sporta ziņas

251
Domes vadība pasniedza apbalvojumus sportistiem un viņu treneriem

Pirmdien, 21. novembrī Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš pasniedza pašvaldības apbalvojumus sportistiem par augstiem sasniegumiem valsts un starptautiska mēroga sacensībās, kā arī pateicās viņu treneriem par iegildīto darbu sportistu panākumu veicināšanā.

Saskaņā ar Daugavpils pilsētas domes 2020. gada 24. septembra noteikumiem Nr. 6 "Kartība, kādā piešķir naudas balvas par izciliem sasniegumiem sportā”, pašvaldības naudas balvas par izciliem sasniegumiem pašvaldības naudas balvas saņēma sekojoši sportisti un viņu treneri:

  • Nikolajs Zamjatins saņēma naudas balvu 1024,00 eiro apmērā par iegūto 3. vietu Eiropas čempionātā boksā U-17 grupā, savukārt viņa treneris Vladislavs Sokolovs - 512,00 eiro naudas balvu;
  • Anastasija Goršelatova saņēma naudas balvu 1707,00 eiro apmērā par iegūto 2. vietu Eiropas jauniešu līgas čempionātā šaušanā, savukārt viņas treneris Dmitrijs Vasiļjevs - naudas balvu 853,00 eiro apmērā;
  • Deniss Trikoličs saņēma naudas balvu 1707,00 eiro apmērā par iegūto 2. vietu Eiropas jauniešu līgas čempionātā šaušanā, savukārt viņa trenere Jevgeņija Goršalatova - naudas balvu 853,00 eiro apmērā.

Daugavpils Domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš pateicās sportistiem par augstajiem sasniegumiem sportā un Daugavpils vārda popularizēšanu ārpus Latvijas robežām, kā arī vēlēja jaunus panākumus, neatlaidību un lielu cīņas sparu turpmākajās sacensībās.