Šobrīd Daugavpilī

Domē sveica sportistus un trenerus par izciliem panākumiem sacensībās Sporta ziņas

796
Domē sveica sportistus un trenerus par izciliem panākumiem sacensībās

4. oktobrī Daugavpils Domē pulcējās sportisti, kuri ieguvuši godalgotās vietas dažāda līmeņa sacensībās. Sportistus sveica Daugavpils Domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš.

Balvu pasniedza Dmitrijam Valainim par 3. vietu Pasaules čempionātā ratiņpaukošanā un viņa trenerim Aleksandram Pļaskinam.

Apbalvoti tika Darja Beļeviča par 1. vietu Eiropas čempionātā aquabike sacensībās, Artjoms Gajevskais par 2. vietu Eiropas čempionātā aquabike sacensībās un viņu treneris Anatolijs Ļevša.

Kuplā skaitā pārstāvēts ir spīdvejs, balvas saņēma Ernests Matjušonoks par 1. vietu Eiropas čempionātā spīdvejā pāriem un 3. vietu Eiropas čempionātā spīdvejā komandām, Oļegs Mihailovs par 3. vietu Eiropas čempionātā spīdvejā komandām, Daniils Kolodinskis par 3. vietu Eiropas čempionātā spīdvejā komandām, Andžejs Ļebedevs par 3. vietu Eiropas čempionātā spīdvejā pāriem, Jevģenijs Kostigovs par 3. vietu Eiropas čempionātā spīdvejā pāriem. Balvu pasniedza arī spīdvejistu trenerim Nikolajam Kokinam.

Sportistiem un viņu treneriem, saskaņā ar nolikumu, piešķirtas pašvaldības naudas balvas.

Daugavpils Domes pateicības pasniedza Artemam Petrovam un viņa trenerim Edgaram Savickim par Daugavpils pārstāvēšanu Eiropas čempionātā volejbolā.

Daugavpils Domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš pateicās sportistiem par augstajiem sasniegumiem sportā, kas popularizē visas pilsētas vārdu, vēlēja jaunus panākumus, neatlaidību un lielu cīņas sparu turpmākajās sacensībās.

 

Informāciju sagatavoja

Daugavpils pašvaldības Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.