Šobrīd Daugavpilī

Divas bronzas un gandarīts smaids! Sporta ziņas

181
Divas bronzas un gandarīts smaids!

Silti sveicam mūsu paralimpisko paukotāju Dmitriju Valaini ar divām iegūtajām bronzas godalgām Pasaules čempionātā Polijā! 

Polijā no 3. līdz 12. jūlijam norisinās Pasaules čempionāts un Pasaules kauss ratiņpaukošanā, kurā piedalās arī trīs sportisti no Latvijas – daugavpilieši Dmitrijs Valainis, Oļegs Garkuls-Gurevičs un Andrejs Šatrevičs.

Šī bija pēdējā iespēja paukotājiem kvalificēties Tokijas Paralimpiskajām spēlēm, kas norisināsies no 24.augusta līdz 5.septembrim. D. Valainis un O. Garkuls-Gurevičs startē špagas un floretes disciplīnās, savukārt A. Šatrevičs startē špagas disciplīnā. Sportistus uz sacensībām pavadīja treneris Aleksandrs Pļaskins.

Pasaules čempionāts notika no 3.jūlija līdz 7.jūlijam, un tam uzreiz sekos arī Pasaules kausa posms, norisinoties no 7.jūlija līdz 12.jūlijam. Sacensībām sekot līdzi tiešraidē būs iespējams IWAS mājaslapā – https://iwasf.com/competitions/livestream/, kā arī Latvijas Paralimpiskās komitejas sociālajos tīklos.

Paukotāji uz Pasaules čempionātu dodas ar Latvijas Paralimpiskās komitejas ģenerālsponsora “Mēness aptieka” un sadarbības partnera “Centrālā laboratorija” atbalstu, kur nodrošina nepieciešamo Covid-19 testēšanu, kā arī pasākumam nepieciešamās sejas maskas.

Dmitrijs Valainis startēja špagas un floretes disciplīnās, kur abās ieguva 3.vietu. 
Pateicamies arī trenerim Aleksandram Pļaskinam.
 
Vairāk informācijas: https://www.lpkomiteja.lv/