Šobrīd Daugavpilī

Daugavpils vieglatlētu veiksmīgais starts Baltijas komandu čempionātā Sporta ziņas

393
Daugavpils vieglatlētu veiksmīgais starts Baltijas komandu čempionātā

1. un 2. augustā Pērnavu ( Igaunijā) notika Baltijas U-18 un U-20 komandu čempionāts, kur Latvijas izlase sastāvā biji pieci Daugavpils Individuālo sporta veidu skolas vieglatlēti.

Viktorija Popovičeva izcīnīja trešo vietu trīssoļļēkšana ar rezultātu 11 m 56 cm ( treneris Gaļiņa Kozireva). Bet pārējos četrus vieglatlētus sagatavoja Andrejs Domaņins. 3000 metru skrējienā 6. vietu ieguva Veronika Masjuka. Anastasija Kisele 400 metros ar barjerām ar personisko rekordu 1.06.61 izcīnīja 5.vietu. Ņikita Bogdanovs 800 metru skrējienā ar jaunu rekordu 1.54.29 izcīnīja 2.vietu. Un kolosālu rezultātu parādīja Etjens Beļašovs, kurš izcīnīja trīs pirmās vietas. Pirmā vieta 400 metru skrējiena ar bārjerām 54.22, pirmā vieta ar jaunu personisko rekordu 800 metru skrējienā 1.55.32 un pirmā vieta jauktajā stafetē 4 x 400 metru .