Šobrīd Daugavpilī

Daugavpils vieglatlēti veiksmīgi startē LVS / Sportland kausu pirmā posma sacensībās Sporta ziņas

518

Aizvadītajā sestdienā Liepājas Olimpiskā centra manēžā notika Latvijas vieglatlētu pirmās plašākās sacensības – LVS / Sportland kausu pirmā posma sacensības. Šoreiz sacentās pieaugušie sešās disciplīnās un U 16 grupas zēni un meitenes piecās disciplīnās.

800 metros vīriešiem skaistu uzvaru izcīnīja Ņikita Bogdanovs (treneris Andrejs Domaņins) ar jaunu personisko rekordu 1.53.92. Ņikita izpilda meistarkandidāta normu un tagad ir sezonas līderis Latvijā. Trešo vietu šajā pašā distancē izcīnīja Etjens Beļašovs (treneris Andrejs Domaņins) ar rezultātu 1.55.88 un izpildīts meistarkandidāts.

800 metru distancē Elīna Gumarova (treneris Andrejs Domaņins) ar rezultātu 2.16.15 izcīnīja otru vietu.

Veronika Masjuka (treneris Andrejs Domaņins) izcīnīja bronzu 3000 metru ar rezultātu 11.16.83.

U-16 grupā zēniem otro vietu izcīnīja Kirils Kreipāns (treneris Andrejs Domaņins) ar laiku 2.16.15 un šajā pašā distancē Tihons Juferovs (treneris Andrejs Domaņins) ar laiku 2.16.21 izcīnīja trešo vietu.

Damians Zaņevskis (trenere Ināra Fjodorova) trīssoļlēkšana ar rezultātu 11 m 13 cm izcīnīja trešo vietu. Un Anastasija Stepanova (trenere Gaļina Kozireva) trīssoļlēkšana ar rezultātu 11 m 2 cm izcīnīja otro vietu.

Paldies sporta skolas vadībai par iespēju piedalīties tik prestižās sacensībās.

Novēlam sportistiem panākumus arī turpmākajās sacensībās!