Šobrīd Daugavpilī

DAUGAVPILS KOMANDA IZCĪNA UZVARU LČ LIETIŠĶAJĀ ŠAUŠANĀ Sporta ziņas

172
DAUGAVPILS KOMANDA IZCĪNA UZVARU LČ LIETIŠĶAJĀ ŠAUŠANĀ

22. un 23.martā Rīgā norisinājās Latvijas ziemas čempionāts lietišķajā šaušanā. Kuplā dalībnieku skaitā tika aizvadītas sacensības šaušanā ar dienesta pistoli un mazkalibra pistoli 25 metru distancē. Sacensību uzvarētāji tika noteikti divās dalībnieku grupās – 1.grupā sacentās vīrieši, 2.grupā – sievietes un 16 līdz 21 gadu veci vīrieši. Kopumā sacensībās startēja 17 komandas.

Vingrinājumā DP-3 (30 šāvieni ar dienesta pistoli 25 m distancē) 92 vīriešu konkurencē 2.vietu izcīnīja Pjotrs Krukovskis, savukārt 28 sieviešu konkurencē par uzvarētāju kļuva Arta Vagale. Kopvērtējumā Daugavpils komanda šajā vingrinājumā izcīnīja 1.vietu.

2.vietā Daugavpils komandai vingrinājumā DP-4 (ātršaušana ar dienesta pistoli 25 m distancē) palīdzēja Mantasa Meiliuna izcīnītā 5. vieta 77 vīriešu konkurencē un Artas Vagales izcīnītā zelta godalga 22 sieviešu konkurencē.

Par labākajiem Daugavpilieši tika atzīti arī vingrinājumā “Militārā šaušana” (30 šāvienu ātršaušana ar mazkalibra pistoli). Otro labāko rezultātu starp 31 vīrieti uzrādīja Dmitrijs Vasiļjevs. Labākā sieviešu konkurencē bija Arta Vagale.

Sveicam Daugavpils sportistus ar uzvaru čempionātā un pateicamies trenerim Dmitrijam Vasiļjevam par sportistu sagatavošanu.