Šobrīd Daugavpilī

Daugavpils individuālo sporta veidu skolas vieglatlēti piedalījās Ogres novada un Valmieras novada čempionātos vieglatlētikā Sporta ziņas

537

19.07.2022. notika Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā, kur Aleksandrs Visockis 200 metru skrējienā ar rezultātu 22.76 izcīnīja 2 vietu.
Etjens Viktors Beļašovs 400 metru skrējienā ar rezultātu 50.25 ieguva 2 vietu.
Un 800 metru skrējienā starp sievietēm Elīna Gumarova ieguva 2 vietu ar rezultātu 2.20.32. Tādā pašā distancē starp vīriešiem Ņikita Bogdanovs uzvarēja ar rezultātu 1.58.07.
25.07. - 26.07.2022. Valmierā notika čempionāts vieglatlētikā.
Pirmajā sacensību dienā Aleksandrs Visockis 100 metru skrējienā ar rezultātu 11.18 izcīnīja 2 vietu. Elīna Gumarova 1500 metru skrējienā uzstāda jaunu personisko rekordu 4.51.86 un izcīnīja 3 vietu.
Otrā sacensību dienā Aleksandrs Visockis 200 metru skrējienā ar rezultātu 22.50 ieguva 2 vietu. Elīna Gumarova 800 metru skrējienā ar rezultātu 2.20.00 izcīnīja 2 vietu.
Un Ņikita Bogdanovs izcīna skaistu uzvaru 800 metru skrējienā ar rezultātu 1.53.43 un izpilda meistarkandidāta normu.
Visus sportistus sagatavoja vieglatlētikas treneris Andrejs Domaņins.