Šobrīd Daugavpilī

Daugavpils dejotāju panākumi Latvijas čempionātā Sporta ziņas

640
Daugavpils dejotāju panākumi Latvijas čempionātā

28. janvārī Rēzeknē, Latgales vēstniecībā GORS, norisinājās Latvijas čempionāts 10 dejās 2023, kur pāri no visas Latvijas cīnijās par Latvijas čempiona tituliem, medaļām un  kausiem. Sacensības organizēja deju studijas Viva (vadītāja Ilona Kalniņa), sadarbībā ar Rēzeknes pilsētas domi un Latvijas sporta deju federāciju. Šajā čempionātā piedalījās liels sporta deju pāru skaits, kuri dažādās vecuma un kvalifikācijas grupās rādīja savu meistarību un priecēja skatītājus gan standartdejās, gan latīņamarikas dejās. Latvijas čempionātu tiesāja 15 neatkarīgi tiesneši.

Daugavpili šajās sacensībās pārstāvēja vairāki pāri, kas sasniedza ievērojamus rezultātus. Daugavpils deju studijas D&D jaunās zvaigznītes Ričards Kotels un Adrija Kursīte pirmo reizi piedalījas Latvijas kausa izcīņas posmā (bērni I E4 grupā). Viņi iekļuva finālā un ierindojās 5. vietā. Šis ir vissaugstākais rezultāts, viņu dejošanas karjerā. Savukārt Boginiča Deju Studijas audzēkņi Ernests Šeškens un Lelde Limbēna ierindojās 4.pozīcijā, bet Mairis Ziemelis un Adrianna Voldeka ieņēma 6.vietu. Maksims Borisjonoks un Arina Lukjaņeca palika devītie.

Daugavpiliete Džesika Morderere kopā ar savu partneri Markusu Kalniņu, pārstāvot deju studiju Viva,  kļuva par Latvijas valsts čempioniem 10 dejās bērnu grupā. Tas ir liels sasniegums un labākais šī pāra rezultāts.   3.vietā ierindojās Boginiča Deju Studijas audzēkņi Emīls Limbēns un Anastasija Aristova. 9.vietā ierindojās Artūrs Reinārs Petlahs un Anastasija Aferonoka

Pateicamies visiem dalībniekiem un viņu treneriem par centību un dalību sacensībās, kā arī visiem vecākiem un atbalstītājiem no Daugavpils.