Šobrīd Daugavpilī

Daugavpils airētāji startēja starptautiskajā airēšanas regatē “Dzintara airi” Sporta ziņas

750
Daugavpils airētāji startēja starptautiskajā airēšanas regatē “Dzintara airi”

Aizvadītajās brīvdienās Traķos, Lietuvā Daugavpils airētāji atklāja savu sacensību sezonu, piedaloties 58.starptautiskajā regatē “Dzintara airi”. Airētāji no sacensībām atgriezās ar vairākām medaļām.

Sudraba medaļas meiteņu konkurencē četriniekos, izcīnīja T.Grigorjeva, D.Bulaša, J.Belousova un L.Ivanova.  Startējot pāros D.Bulaša un J.Belousova izcīnīja bronzas medaļu, savukārt, airētājas O.Svirska un E.Bole pāru divniekā arī ieguva 3.vietu un bronzas medaļas. Individuālajā konkurencē E.Franckeviča ieguva 3.vietu, bet puiši N.Duļbinskis un A.Škutāns pāru divniekā ierindojās 12.vietā.

Mūsu airētājiem priekšā vēl ļoti piesātināta un aktīva vasaras sezona! Lai izdodas!