Šobrīd Daugavpilī

Daugavpils aicina uz trīs posmu pludmales volejbola čempionātu: piedalieties vai atbalstiet savus favorītus Sporta ziņas

282
Daugavpils aicina uz trīs posmu pludmales volejbola čempionātu: piedalieties vai atbalstiet savus favorītus

Šovasar Daugavpils pilsēta, jau tradicionāli, aicina visus sporta entuziastus un pludmales volejbola cienītājus uz aizraujošu notikumuAtklāto pludmales volejbola čempionātu! Nepalaidiet garām iespēju piedalīties vai atbalstīt savus favorītus šajā dinamiskajā un adrenalīna pilnajā pasākumā! 

Čempionāts norisināsies trīs posmos: 

  1. posms: 29. jūnijs, sākums plkst. 10:00.
  2. posms: 20. jūlijs, sākums plkst. 10:00.
  3. posms: 17. augusts, sākums plkst. 10:00.

Visi sacensību posmi notiks Daugavpils pilsētas centrālajā pludmalē pie Stropu ezera – vietā, kas ideāli piemērota gan dalībniekiem, gan skatītājiem, lai baudītu sauli, pludmali un aizraujošas spēles. 

Dalība sacensībās ir bezmaksas! Reģistrācija notiek sacensību dienā no plkst. 9:00 līdz 9:45. 

Piedalīties čempionātā var sievietes un vīrieši, kuri dzimuši 2010. gadā vai agrāk. Atsevišķos gadījumos var piedalīties arī jaunāki spēlētāji, bet ar galvenā tiesneša atļauju. 

Neatkarīgi no tā, vai esi pieredzējis spēlētājs vai vienkārši vēlies labi pavadīt laiku, šis pasākums būs neaizmirstams. 

Uzvarētāji tiks apbalvoti ar medaļām un vērtīgām balvām. 

Vairāk informācijas un jaunumi par čempionātu būs pieejami Daugavpils pilsētas mājaslapā un Jaunatnes lietu un sporta pārvaldes sociālajos tīklos. 

Sacensību laikā notiks fotografēšana. 

Čempionāts ir lieliska iespēja pavadīt laiku kopā ar ģimeni un draugiem, atbalstot vietējos sportistus. Ierakstiet datumus savos kalendāros un gatavojieties aizraujošam pludmales volejbola vasaras sezonas notikumam Daugavpilī! 

Nolikums

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils valstspilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļa