Šobrīd Daugavpilī

Daugavpilieši veiksmīgi startēja Pūķu laivu sacensībās Lietuvā! Sporta ziņas

187
Daugavpilieši veiksmīgi startēja Pūķu laivu sacensībās Lietuvā!

25.jūlijā Lietuvas pilsētā Visaginā notika ikgadējās sacensības „Visaginas Dragon racing 2020” kurā piedalījās komandas no Latvijas, Lietuvas un Polijas. Kopā startā satikās 5 vīriešu komandas, 6 sieviešu komandas un 8 jauktās komandas (MIX).

Sīva un spraiga cīņa notika uz ūdens starp pūķu laivām. Vairākkārt uzvarētājs tika noteikts tikai ar fotofiniša palīdzību, tik spēcīgas un konkurētspējīgas bija komandas.

Daugavpils komanda „Dinaburg” startēja 3 distancēs – Sieviešu, Vīriešu un MIX.

Vīriešu komandu konkurencē komanda „Dinaburg”ar rezultātu 48’11s ierindojās 3.vietā nedaudz atpaliekot no Polijas komandas „Dragon Friends” 47’25s un par čempioniem kļuva Lietuvas komanda no Šauļiem „Vikingi” ar rezultātu 47’19s.

Starp sieviešu komandām Daugavpils komanda „Dinaburg” ieguva godpilno 2.vietu ar rezultātu 55’20s apsteidzot mājiniekus-komandu no Visaginas „Gym Tonic” 58’38s, taču zaudējot Polijas sieviešu komandai „Dragon Friends” 53’02s.

Spraiga cīņa izvērtās distancē MIX, kur satikās 8 komandas un Daugavpils tika pārstāvēta ar 3 komandām – „Dinaburg”, „Dinaburg EXTRA” un „Lielās ģimenes”. Tā kā sacensības notika uz 3 pūķu laivām līdz pusfinālam notika 3 atlases braucieni un par godalgotām vietām izcīnīja iespēju cīnīties Mix komanda „Dinaburg”. Finālā satikās trīs spēcīgākās komandas ar sekundes atrāvienu uzvarēja komanda „Dragon Friends” (Polija) 47’36s, 2.vietu ieguva mājinieki „Visaginas MIX” 48’91 un 3.vietā ierindojās Daugavpils komanda „Dinaburg” ar rezultātu 50’00s.

Nākamie starti notiks Daugavpilī 15.augustā, kur satiksies spēcīgākās pašmāju komandas un viesi no Lietuvas un Polijas. Daugavpilī Pūķu laivu sacensības notiks Stropu ezera galvenajā pludmalē jau otro reizi. Sacensību sākums plkst.12:00.