Šobrīd Daugavpilī

Daugavpilī tiek attīstīts volejbols un 3x3 basketbols Sporta ziņas

368

Aizvadītā nedēļa bija bagāta ar sporta notikumiem. Pagājušo otrdien Daugavpils Valsts robežsardzes pārvaldes sporta kompleksā notika vīriešu volejbola komandas "Ezerzeme/DU" sapulce. Komanda šogad iecerējusi parādīt sevi Baltijas līgā. Interesantas aktivitātes paredzētas arī citā sporta veidā - basketbolā 3x3, kam tika veltīts seminārs Daugavpils domē.

Vērot volejbolistu treniņu ieradās pilsētas domes priekšsēdētājs Igors Prelatovs un priekšsēdētāja vietnieks Jānis Dukšinskis, kas vienlaikus ir arī kluba prezidents. Šīs tikšanās ietvaros komanda tika godināta par pagājušās sezonas labāko rezultātu Nacionālajā līgā, kas tika pārtraukta Covid-19 dēļ. Šogad sportistiem būs jāparāda sevi Baltijas līgā. Palīdzēt viņiem šajā izaicinājumā gatavs jaunais galvenais treneris Guntis Atars.

Kluba prezidents Jānis Dukšinskis uzskata, ka atslēga nākotnes panākumiem ir komandas saliedētība un pieredzējušu treneru darbs.

Pagājušās nedēļas nogalē basketbola 3x3 semināra ietvaros Daugavpili apmeklēja Latvijas eksprezidents, pašreizējais Latvijas Basketbola savienības prezidents Raimonds Vējonis un LBS padomes loceklis Igors Aleksejevs. Iemesls šādai vizītei uz Daugavpili un citām pašvaldībām ir tas, ka 3x3 basketbols atzīts par olimpisko sporta veidu. Tāpēc šobrīd notiek aktīvas sarunas ar pašvaldībām par sporta infrastruktūras attīstību.

Raimonds Vējonis un viņa kolēģi iepazinās ar pilsētas sporta infrastruktūru - apmeklēja remontējamos 15. vidusskolas un Kultūras pils sporta zāles, un bija gandarīti par veicamiem darbiem.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.