Šobrīd Daugavpilī

Daugavpilī notika Latvijas Republikas kauss airēšanā Sporta ziņas

453
Daugavpilī notika Latvijas Republikas kauss airēšanā

Sestdien, 3.jūnijā Daugavpilī, Stropu ezerā notika LR kausa izcīņas un  Daugavpils Individuālo sporta veidu skolas kausa izcīņas sacensības  airēšanā.

DISVS kausā tika noskaidroti spēcīgākie juniori pārairu  četrinieku un nepāru četrinieku laivu klasēs, kā arī juniores pārairu  četrinieku laivu klasē 500 metru distancē, bet Latvijas Republikas Kausa  izcīņā tika noskaidroti spēcīgākie sportisti Open grupā vieninieku un  bezstūrmaņa divnieka laivu klasēs 2000 metru distancē.

2022.gadā Stropu ezerā tika izveidota speciāla airēšanas trase, kas dod iespēju Daugavpilī organizēt augsta līmeņa sacensības. LAF prezidente Gunta Vlasenko: "Latvijas Airēšanas federācijas vārdā vēlos  pateikties Daugavpils pilsētas domei un personīgi priekšsēdētājam  Andrejam Elksniņam par atbalstu airēšanas sacensību organizēšanai  Daugavpilī 2023.gada sezonā. Pateicos Jaunatnes lietu un sporta  pārvaldes komandai, DISVS pārstāvjiem Ludmilai Jadjalo un Renāram  Januzim, galvenajai tiesnesei Elitai Krūmiņai un visiem brīvprātīgajiem  par atbalstu sacensību organizēšanā. Pateicos sportistiem un treneriem,  kuri savā treniņu plānā bija iekļāvuši vienas no svarīgākajām sezonas  sacenībām un sportistiem bija iespēja pierādīt savu sagatavotības līmeni dažādās klasēs uz ūdens."Uz tikšanos Baltijas čempionātā Daugavpilī!

REZULTĀTI

 

Informācija: Latvijas airēšanas federācija