Šobrīd Daugavpilī

Daugavpilī norisināsies seminārs par sporta iespējām neredzīgajiem Sporta ziņas

165
Daugavpilī norisināsies seminārs par sporta iespējām neredzīgajiem

Piektdien 15.jūlijā plkst. 13.00 Dienas centrā “Saskarsme” (Liepājas ielā 4) notiks informatīvais seminārs ciklā "Iepazīsti #NeredzīgoSports ikdienu”, ko Latvijas Neredzīgo sporta savienība organizē sadarbībā ar Daugavpils valstspilsētas pašvaldību. Tajā aicināti piedalīties pašvaldības speciālisti, NVO pārstāvji un visi interesenti Latgalē!
Biedrība "Latvijas Neredzīgo sporta savienība" (LNSS) prezentēs un demonstrēs īpaši sagatavotus video materiālus, lai sniegtu ieskatu sevišķos, īpaši neredzīgajiem un vājredzīgajiem veidotos sporta veidos, iepazīstinās ar neredzīgo sporta notikumu plašo klāstu, ar organizāciju, kura kā pirms pandēmijas, tā arī sarežģītajā pandēmijas ierobežojumu laikā, sekmīgi darbojās Latvijā līdz šim, un iezīmēs iespējas. kādas cilvēkiem ar redzes invaliditāti pieejamas 2022.gadā.

Aicinām pastāstīt par šo notikumu Jūsu draugiem, cilvēkiem ar redzes invaliditāti, lai viņi uzzinātu par iespējām, kā darīt ikdienu pilnvērtīgāku.

Latvijas Neredzīgo sporta savienība (LNSS) ir patstāvīga sabiedriska sporta organizācija Latvijas Republikā, kas uz brīvprātības principiem apvieno Latvijas neredzīgo sporta klubus un citus kolektīvus un individuālos biedrus. LNSS sadarbojas ar Starptautisko Neredzīgo sporta asociāciju (IBSA), Eiropas Neredzīgo sporta asociāciju un daudzām citām organizācijām, lai veicinātu neredzīgu cilvēku integrāciju sabiedrībā caur sportu.

Latvijas Neredzīgo sporta savienība ir sabiedriska labuma organizācija.
LNSS mērķis ir veicināt sporta attīstību starp cilvēkiem ar redzes traucējumiem Latvijā, sekmēt viņu iesaistīšanos sporta pasākumos un meistarības paaugstināšanā, lai sports kļūtu par viņu veselības nostiprināšanas līdzekli.

Informāciju sagatavoja:
Latvijas Neredzīgo sporta savienība