Šobrīd Daugavpilī

Četri vārti palīdz uzvarēt Rīgā Sporta ziņas

277
Četri vārti palīdz uzvarēt Rīgā

Optibet Virslīgas 13. kārtas spēlē mūsu futbolisti viesos ar 4:1 pieveica FK “Metta”, izcīnot sezonas ceturto uzvaru! Vārtus mūsu komandas labā guva Aidovu Akintola, Raivis Ķiršs, Marko Regža, Kirils Makejevs.

Spēle Rīgā no turnīra tabulas viedokļa bija ļoti svarīga, jo zaudētājs varēja nokļūt pārspēļu zonā, savukārt uzvarētājs varētu uzlabot savas iespējas pacīnīties par vietu labāko trijniekā. Spēles pirmajās minūtēs Daugavpils komanda vairākkārt bīstami iegāja pretinieku soda laukumā, bet ne vienam no vārtsargiem līdz puslaika vidum nenācās glābt savu komandu. Spēles 35. minūtē Dāvja Cucura nopelnīto soda sitienu lieliski izpildīja Kovaļovs, kura centrējumu vārtu guvumā pārvērta Akintola. Puslaika izskaņā komandas apmainījās ar bīstamiem uzbrukumiem, bet rezultāts nemainījās.

Ļoti aktīvi mēs iesākām otro puslaiku, kad īsā laikā tika izveidotas trīs labas vārtu gūšanas iespējas. Tās visas palika nerealizētas un ar ko līdzīgu atbildēja arī mājinieki. 58. minūtē rezultāts beidzot mainījās, kad pēc filigrānas Akintolas piespēles bumbu soda laukumā neveiksmīgi apstrādāja Ķiršs, bet veikli noorientējās situācijās, panākot 2:0! Jau pēc dažām minūtēm tiesnesis uz mājinieku vārtiem nepiešķīra acīmredzamu 11 metru soda sitienu, kas saasināja spēli. Ļoti neveiksmīgi savā soda laukumā sākotnēji nospēlēja Džošua Akpudže, bet tālāk sekojošā kļūdu ķēde ļāva rīdziniekiem panākt 1:2.

Nervozā galotnē divas labas iespējas neizmantoja “Metta”, bet ļoti svarīgus vārtus 85. minūtē guva Regža, kurš iesita bumbu vārtos pēc stūra sitiena. 90. minūtē varonīgi mūsu komanda izglābās no otro vārtu zaudējuma, bet jau kompensācijas laikā pēc Maksima Toņiševa piespēles bumbu vārtos raidīja Makejevs – 4:1!

Nākamo spēli mūsu komanda aizvadīs savā laukumā pret Riga FC, kas izcīnījusi uzvaras 11 spēlēs pēc kārtas.

FK Metta – BFC Daugavpils 1:4

Sākumsastāvs: Dubodelovs, Iļjins, Cucurs , Akpudže, Akintola, Ivanovs, Ķiršs, Regža, Kovaļovs, Nagamatsu, Adžetijs

Uz maiņu: Toņiševs, Orazovs, Makejevs, Raščevskis.