Šobrīd Daugavpilī

#BeActive pārgājiens Daugavpilī 27. septembrī Sporta ziņas

66
#BeActive pārgājiens Daugavpilī 27. septembrī

Eiropas Sporta nedēļas ietvaros, 27. septembrī Daugavpilī notiks #BeActive pārgājiens. Aicinām doties pārgājienā kopā ar vismaz vienu draugu, ģimenes locekli vai paziņu, kas ikdienā līdz šim nav bijis aktīvs - tādējādi atbalstot Eiropas Sporta nedēļas ideju – #Piecelies un piecel draugu! 

Dalībai pārgājienā iespējams reģistrēties internetā: https://pargajiens.lof.lv/ vai uz vietas, pasākuma dienā pie Daugavpils 16. vidusskolas, Aveņu ielā 40. Būs iespējams izvēlēties vienu no divām distancēm, ģimenes - 5km vai #BeActive 15 km. Reģistrācija pārgājiena centrā, pie Daugavpils 16. vidusskolas, 27. septembrī sāksies no plkst. 12:00, #BeActive 15 km distances pārgājiena starts būs plkst. 13:00 un ģimeņu 5km būs plkst. 14:00, finišs būs no plkst. 15:00 līdz 17:00. Pārgājiena noslēgumā būs kopīga zupas baudīšana plkst. 17:00 visiem pārgājiena dalībniekiem. 
Vairāk par #BeActive pasākumiem: https://beactivelatvia.lv/

Lūdzam ņemt vērā, ka distancē būs kāpnes un dažāda seguma meža taciņas, tādēl pārgājiens nebūs piemērots ģimenēm ar bērnu ratiņiem. Pārgājienā varēs doties kopā ar savu suni, taču lūdzam ņemt vērā, ka pasākumā būs daudz bērnu, tādēļ aicinām izvērtēt suņa uzvedību un ievērot dzīvnieka labturības noteikumus.