Šobrīd Daugavpilī

Atvērta mediju akreditēšanās FIBA U19 Pasaules kausa izcīņai Daugavpilī un Rīgā Sporta ziņas

68
Atvērta mediju akreditēšanās FIBA U19 Pasaules kausa izcīņai Daugavpilī un Rīgā

Sācies mediju akreditēšanās process 2021. gada FIBA U19 Pasaules kausa izcīņai Daugavpilī un Rīgā, Latvijā. Turnīrs norisināsies no 3. līdz 11. jūlijam. Pieteikšanās termiņš ir piektdiena, 25. jūnijs

KLĀTIENES UN ATTĀLINĀTĀ DARBA AKREDITĀCIJAS
Visi mediju pārstāvji, kas vēlas aprakstīt turnīra gaitu, atrodoties klātienē vai attālināti, lūgti pieteikties, izmantojot oficiālo FIBA mediju portālu.
Cita veida pieteikšanās akreditācijai netiks izskatīta.
Mediju pārstāvji, kas nav ieplānojuši ierasties klātienē, taču vēlas sekot turnīram attālināti, tiekot pie iespējas uzdot jautājumus spēlētājiem un treneriem virtuālajā vidē, laipni lūgti pieteikties attālinātā darba akreditācijai (Remote Coverage Accreditation). Jāņem vērā, ka arī iespēja uzdot jautājumus spēlētājiem un treneriem būs limitēta.

MEDIJU DARBS
Mediju akreditācija ļaus strādāt spēļu norises vietās, uzturēties mediju ēdināšanas telpā un medijiem paredzētajās vietās tribīnēs.
Lūdzu ņemt vērā, ka Mix zonā būs ļoti limitētas iespējas pēcspēles intervijām un tās drīkstēs veikt tikai ar iepriekšējo rezervāciju.
Ne pirms, ne pēc spēlēm šajā turnīrā netiks organizētas preses konferences.
Medijiem nebūs iespēja apmeklēt komandu treniņus. 

COVID-19 PASĀKUMI UN PĀRBAUŽU VEIKŠANAS NOTEIKUMI

  • Visiem mediju pārstāvjiem, kas akreditējušies turnīram, jāierobežo socializēšanās un jāveic visi nepieciešamie risku ierobežošanas pasākumi 10 dienu laikā pirms darba turnīrā.
  • Visiem akreditētajiem mediju pārstāvjiem būs jāuzrāda viens (1) negatīvs PCR tests, kas veikts ne vēlāk kā 48 stundas pirms pirmās ierašanās spēļu norises vietā.
  • Visiem akreditētajiem mediju pārstāvjiem, atrodoties turnīra arēnās, būs nepārtraukti jāatrodas ar uzvilktām sejas maskām.
  • Visiem akreditētajiem mediju pārstāvjiem, kuri nebūs vakcinējušies un nevarēs uzrādīt nesenu antivielu testu pēc pārslimota COVID-19, būs jāveic ātrie antigēnie testi katru otro dienu, sākot no pirmās ierašanās dienas arēnā līdz pēdējai dienai turnīrā.
  • Vietējā turnīra organizācijas komiteja (LOC) nodrošinās akreditētajiem mediju pārstāvjiem iespēju veikt ātros antigēnos testus netālu no spēļu arēnām.

Lūdzu ņemt vērā, ka COVID-19 pandēmijas ierobežojumi ir mainīgi, tāpēc FIBA un turnīra organizatori patur iespēju veikt izmaiņas drošības protokolā, tostarp testēšanās noteikumos.

FIBA patur tiesības mainīt lēmumu attiecībā uz akreditācijas piešķiršanu vai tās pārtraukšanu jebkurā brīdī, ja tā uzskata, ka pārkāpti akreditēšanās noteikumi un vadlīnijas.

KĀ PIETEIKTIES MEDIJU AKREDITĀCIJAI

  1. Jāielogojas FIBA mediju portālā vai, ja esi jauns lietotājs, jāizveido tajā jauns profils;
  2. Sadaļā "My Events" jāizvēlas turnīrs, ko vēlies apmeklēt;
  3. Jāaizpilda visi nepieciešamie reģistrēšanās lauki;
  4. SVARĪGI: būs iespēja pieteikties "attālinātā darba akreditācijai". Šis akreditācijas veids ļaus sekot turnīram attālināti un var dot iespēju uzdot jautājumus spēlētājiem un treneriem;
  5. Pārliecinieties, ka visi nepieciešamie lauki aizpildīti precīzi un informācija ir saglabāta. Pēc reģistrēšanās uz e-pasta adresi tiks nosūtīta akreditācijas pieteikuma apstiprinājuma vēstule.

Profila izveidošana vai ielogošanās iepriekš izveidotā profilā FIBA mediju portālā nenozīmē pieteikšanos akreditācijai. Jāveic visi pieci augstāk minētie pieteikšanās soļi.

E-pasta adrese un parole ļaus piekļūt un izmainīt pieteikšanās formu līdz pat pieteikumu termiņa beigām.

AKREDITĀCIJA
FIBA vienpersoniski ir atbildīga par lēmumu pieņemšanu attiecībā uz akreditācijas piešķiršanu. Lēmums tiks pieņemts, izvērtējot pieteikumu, vietu pieejamību klātienē un drošību.

Turnīra oficiālā mājaslapa angļu valodā: http://www.fiba.basketball/world/u19/2021/
Turnīra oficiālā mājaslapa latviešu valodā (būs pieejama jūnijā): http://www.fiba.basketball/lv/world/u19/2021

Jautājumu gadījumā rakstīt uz: andrejs.silins@lbs.lv