Šobrīd Daugavpilī

Ar pilnu jaudu atgriežas skriešanas seriāls Skrien Latvija - reģistrācija ir atvērta! Sporta ziņas

491
Ar pilnu jaudu atgriežas skriešanas seriāls Skrien Latvija - reģistrācija ir atvērta!

 

Jau šī gada maija sākumā ar jaunu spēku tiks dots starts skriešanas seriāla Skrien Latvija 10. jubilejas sezonai. Kā ierasts - spraigas cīņas pilsētu trasēs, lielas un mazas uzvaras, rekordi, pārsteigumi, sūrstošas pēdas, sirsnīgas atkalredzēšanās un iespēja būt starp labākajiem - tas viss no maija plaukuma līdz pat septembra dzestrumam.
2020. gads pārsteidza mūs visus mazliet nesagatavotus, tādējādi izsludinātās pandēmijas rezultātā skrējienu norise tika pārcelta. Ierobežotos apstākļos tika aizvadīti divi posmi 2021. gadā - Kuldīgā un Valmierā (uzrādītie rezultāti tiks ieskaitīti šī gada sezonas kopvērtējumā). Taču pilnvērtīgi ikmēneša sacensības seriāla ietvaros tiks aizvadītas sākot no 7. maija Daugavpilī.

Ilggadējie seriāla dalībnieki jau iepriekš bija ierosinājuši, ka ierastajiem skrējieniem vairākās Latvijas pilsētās vajadzētu piedzīvot kādas lielākas pārmaiņas. Un te nu tās ir. Šī gada posmi jau zināmajās norises vietās tiks aizvadīti pavisam citos mēnešos. Atskaitot Kuldīgas pusmaratonu, kurš klasiski nominēts kā “karstākais gada skrējiens” saglabās savas pozīcijas un notiks augustā.

Sezonas atkāšanas skrējiens notiks plašajā un viesmīlīgajā Daugavpilī, 7. maijā, kurš skrējējus startam apvienos Vienības laukumā. Uzreiz pēc mēneša skriešanas apavi tiks spodrināti Rēzeknes reljefiem - 4. jūnijā. Turklāt 2. jūlijā ceļi vedīs uz Siguldu, kuru pasākuma dalībnieki zin, kā rudens lapu skrējienu un iespējams nemaz nenojauš, kā šeit ir skriet vasaras vējos. Pavisam neilgi pēc tam gaidāms Liepājas pusmaratons - 23. jūlijā, kas jau tagad smaržo pēc labas pludmales ballītes. Tālāk katra pilnvērtīga Skrien Latvija dalībnieka pulkstenis augustā ir noregulēts Kuldīgas pusmaratona režīmā - tas šogad 6. augustā. Un skaists sezonas noslēgums - 17. septembrī Ventspilī. Tā organizatori atgādina, ka šeit tiks saglabāta oriģinālā maratona distance, ko starp citu sertificētās trasēs šogad varēs veikt tikai divās vietās Latvijā - pavasarī Rīgā un rudenī Ventspilī. Pasākuma rīkotāji sola arī jaunu starta un finiša zonu, bet trasē iekļaut vēl vairāk pilsētas apskates objektu.

Pieteikt dalību un rezervēt savus sezonas ātrākos skrējienus var pasākuma oficiālajā mājaslapā www.skrienlatvija.lv. Svarīgi atgādināt, ka 2020. gadā iegādātie skriešanas seriāla abonementi ir spēkā un tos iespējams izmantot 2022. gada sezonas skrējieniem.