Šobrīd Daugavpilī

Ar lieliskiem rezultātiem noslēgusies kustību spēle “Daugavpils sporto”! Sporta ziņas

260
Ar lieliskiem rezultātiem noslēgusies kustību spēle “Daugavpils sporto”!

Ikvienam Daugavpils iedzīvotājam, viesim vai arī citas pilsētas iedzīvotājam bija iespēja piedalīties kustību spēlē un aktīvi pavadīt savu laiku, šajā sarežģītajā laikā. Kopā šajā spēlē piedalījās 51 komanda, kas ir vairāk kā 150 dalībnieki. Liels paldies ikkatram dalībniekam, kurš iesaistījās kustību spēlē!

Spēles “Daugavpils sporto” galvenais uzdevums bija izveidot katram dalībniekam vai komandai individuālu maršrutu pilsētas ielās, ievērojot nosacījumu, ka maršrutā tiek iekļauti ielu posmi no 16 dažādiem ielu nosaukumiem, kuros ietverts vismaz viens burts no spēles nosaukuma “Daugavpils sporto”.

Spēlē piedalījās komandas ne tikai no Daugavpils pilsētas, bet arī, piemēram, komanda no Rīgas, Zarasai, u.c. pilsētām. Maršruti tika veidoti ejot kājām, skrienot, nūjojot vai arī braucot ar velosipēdu. Kopējais veiktais maršruts šajā spēlē, ko veica dalībnieki ir 410,35 km, kas ir lielisks rezultāts. Īpaši jāatzīmē Aivis Vaļulis, kura izveidotais maršruts bija 50 km garš.

Katrs spēles dalībnieks saņems savu piemiņas balvu no spēles organizatoriem!
Tāpat visi dalībnieki piedalījās izlozē, cīnoties par vērtīgām balvām aktīvā laika pavadīšanai. Slidas savā īpašumā ieguva Mihails Konovalovs, skrituļslidas laimēja komanda “Veinšteini”, savukārt, skrejriteni ieguva Veronika Kažanova.

Veicināšanas balvas saņems Daugavpils Invalīdu sporta kluba komanda, kas ar lielāko prieku iesaistījās šajā spēlē, komanda no Rīgas “Dabas pētnieki”, kuri savu maršrutu sastādīja vadoties pēc dabas nosaukumiem, kā arī Veronika Kažanova, kura kopā ar savu mammu orģināli paveica spēli, iemūžinot katru no ielas punktiem.

Par balvu saņemšu ar kustību spēles dalībniekiem organizatori sazināsies tuvākajā laikā!

Turpinām būt aktīvi, saudzējam sevi un savus līdzcilvēkus!