Šobrīd Daugavpilī

AR KOMANDAS "KALUPE" UZVARU NOSLĒDZAS 3X3 HOKEJA TURNĪRS Sporta ziņas

1570
AR KOMANDAS

26.novembrī Daugavpils Ledus hallē, piedaloties 6 komandām, aizvadīts Daugavpils 3X3 hokeja turnīrs. Turnīrā piedalījās sekojošas komandas: Mēs-Daugavpils, HK Rāzna, Ice Wolves, Dinaburga, Kalupe, HK Jūras Vilki.

Komandas tika sadalītas divās grupās, kur katra komanda nospēlēja pa vienai spēlei viena pret otru. Dalību turnīrā tupināja pa divām komandām no katras grupas. Cīņu par medaļām turpināja Dinaburga, Kalupe, HK Rāzna un Mēs-Daugavpils. Aizvadot spēli pret Mēs-Daugavpils komandu ar rezultātu 4:3 sev vietu finālā nodrošināja komanda Dinaburga. Savukārt Kalupes komanda pārspēja HK Rāzna ar rezultātu 10:4, kas ļāva komandai cīnīties par 1.vietu. Attiecīgi spēli par trešo vietu aizvadīja HK Rāzna pret Dinaburga.

Turnīra izskaņā par čempioniem kļuva komanda Kalupe, otrajā vietā ierindojās Dinaburga, savukārt bronzas medaļas tika komandai Mēs-Daugavpils.

Turnīra organizatori pateicas komandām par dalību un līdzjutējiem par atbalstu. Tiekamies nākamajos sporta pasākumos mūsu pilsētā.