Šobrīd Daugavpilī

Andris Širjakovs - decembra MVP Baltijas līgā Sporta ziņas

94
Andris Širjakovs - decembra MVP Baltijas līgā

Noteikti aizvadītā gada pēdējā mēneša MVP jeb vērtīgākie spēlētāji Baltijas līgā vīriešiem, “Optibet” Baltijas līgā sievietēm, “Optibet” Latvijas čempionātā vīriešiem un “Optibet” Latvijas čempionātā sievietēm.

Baltijas līgā vīriešiem par mēneša labāko spēlētāju atzīts 22 gadus vecais Daugavpils “Ezerzeme”/DU diagonāles spēlētājs Andris Širjakovs, kurš divās decembra spēlēs guva 41 punktu, četrus no tiem sakrājot blokā un trīs ar servi. Viņš arī sakrājis +/- rādītāju +25, kā arī 44% no uzbrukumiem rezultējušies punktā. Divus metrus garais volejbolists, kurš iepriekš paspējis uzspēlēt arī Cēsu un Limbažu komandās, šī gada divās pirmajās spēlēs bija rezultatīvākais savā komandā.

Širjakova pārstāvētā Daugavpils vienība aizvadītā gada pēdējā mēnesī parūpējās par pārsteigumu, divās spēlēs pret “RTU Robežsardze/Jūrmala” un SK “Jēkabpils Lūši” pretiniekiem atvēlot tikai vienu uzvarētu setu un Baltijas līgas turnīra tabulā pakāpjoties uz piekto vietu. Spēlētājs ar 243 gūtajiem punktiem ir trešais rezultatīvākais volejbolists līgā.

Lepojamies ar mūsu sportistiem un novēlam panākumus un jaunu virsotņu sasniegšanu arī turpmāk! 

Foto: No Latvijas Volejbola federācijas arhīva

Latvijas Volejbola federācija