Šobrīd Daugavpilī

AIZVADĪTAS IKGADĒJĀS DAUGAVPILS SPRINTA ORIENTĒŠANĀS SACENSĪBAS Sporta ziņas

181
AIZVADĪTAS IKGADĒJĀS DAUGAVPILS SPRINTA ORIENTĒŠANĀS SACENSĪBAS

Aktīvā dzīvesveida piekritēji 30. maijā pulcējās Stropu ezera centrālajā pludmalē, lai izmēģinātu savas orientēšanās prasmes ikgadējās Daugavpils sprinta orientēšanās sacensībās.

Šogad pasākumā piedalījās vairāk bekā 100 dalībnieki, kas sacentās 5 dažādās distancēs, cīnoties par atbalstītāju balvām. Par uzvarētājiem pieaugušo grupās kļuva daugavpilieši Aleksandrs Miloševičs un Jūlija Matvijenko, atstātoj aiz sevis lietuviešu vīrus Eduardu Novičenko un Tomasu Kokanku, kā arī vietējās meitenes Viktoriju Punculi un Anastasiju Smoļakovu. Pēc apbalvošanas savu veiksmi loterejā izmēģināja arī pārējie dalībnieki.

Pasākumu organizēja OK "Stiga" sadarbībā ar Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestādi "Jaunatnes lietu un sporta pārvalde". Ar rezultātiem var iepazīties https://okstiga.com/sacensibas/rezultati/

Pasākumu atbalstīja AS "Latvijas Maiznieks", picērija "Čili Pica", tirdzniecības centrs "Ditton", Daugavpils Inovāciju Centrs, Daugavpils Olimpiskais Centrs, SIA "Sporta Punkts", lāzertaga klubs "Forwax", "Isostar" sporta uzturs, Daugavpils Kultūras Pils un "Dvinska Plus".