Šobrīd Daugavpilī

Aicinām piedalīties kustību spēlē “Daugavpils sporto” Sporta ziņas

1285
Aicinām piedalīties kustību spēlē “Daugavpils sporto”

Laika periodā, kad dažādas aktivitātes un sporta pasākumi ir ierobežoti, Daugavpils Sporta pārvalde piedāvā ikvienam interesentam sev ērtā laikā doties kustību spēlē “Daugavpils sporto”. Tā vienlīdz būs lieliska iespēja ne tikai būt aktīviem, bet arī tuvojoties valsts svētkiem, pievērst īpašu uzmanību un apskatīt skaistākās vietas savā pilsētā.

Spēles “Daugavpils sporto” uzdevums ir izveidot katram dalībniekam vai komandai individuālu maršrutu pilsētas ielās, ievērojot nosacījumu, ka maršrutā tiek iekļauti ielu posmi no 16 dažādiem ielu nosaukumiem, kuros ietverts vismaz viens burts no spēles nosaukuma “Daugavpils sporto” (D; A; U; G; A; V; P; I; L; S; S; P; O; ;R; T;O), turklāt maršruta posmos jābūt iekļautiem dažādu ielu nosaukumiem (tie nedrīkst atkārtoties) ar visiem 16 spēles nosaukumā esošajiem burtiem.

Sastādot maršrutu, nav obligāti jāievēro ielas nosaukuma burtu secība, tā var būt arī jaukta (piemērs D – Dīķu iela, G – Rīgas iela utt.). Savs rezultāts jānobildē vai jāuztaisa ekrānšāviņš (no aplikācijas, kura veido maršrutu un attālumu, piemēram, Endomondo, Caynax Sports tracker) un jāaizpilda spēles kartiņa (LEJUPLĀDĒ ŠEIT), kurā pretī katram spēles nosaukuma burtam jāieraksta ielas nosaukums secīgi minot ielu nosaukumus, pa kuriem vijās izveidotais maršruts.
Maršrutu drīkst veidot gan individuāli, gan kopā vienā mājsaimniecībā dzīvojošie. Dalībniekiem jāveic savs izveidotais maršruts ejot, skrienot, nūjojot vai braucot ar velosipēdu, jānofotografē pilsētvidē starta un finiša ielas nosaukumus (ielas nosaukuma norādošā plāksnīte, kas uzstādīta kā norāde uz ielas vai plāksnīte pie mājas, uz kuras redzams ielas nosaukums) un jāizmēra kopējais distances garums.

Atbildes – kartē iezīmētu maršrutu (ekrānšāviņu), spēles kartiņu ar dalībnieka vārdu vai komandas nosaukumu,kontakttālruni, fotogrāfijas ar ielu nosaukumiem un kopējo maršruta garumu lūdzam sūtīt uz e-pastu: sport@daugavpils.lv līdz 18. novembra plkst. 24.00.

NOLIKUMS

Pirms sākt spēli, var apskatīt piemēru. PIEMĒRS_SPĒLES KARTIŅA  PIEMĒRS_APLIKĀCIJAS EKRĀNŠĀVIŅŠ

Visi dalībnieki piedalīsies izlozē, kurā būs iespēja laimēt vērtīgas balvas aktīvai brīvā laika pavadīšanai- slidas, skrituļslidas un skrejritenis. Katrs dalībnieks saņems piemiņas balvu no  Daugavpils sporta pārvaldes un Latvijas Tautas Sporta Asociācijas.
Pasākums tiek rīkots Latvijas Veselības sporta nedēļas ietvaros.         
Spēlē aicinām piedalīties arī citu novadu un pilsētu iedzīvotājus, veidojot maršrutus savās pilsētās ar burtiem no mūsu spēles nosaukuma “Daugavpils sporto”.

Atgādinām, ka gan ikdienā, gan veicot aktivitāti stingri jāievēro valstī noteiktie nosacījumi Covid – 19 izplatības ierobežošanai! Saudzēsim sevi un līdzcilvēkus sev apkārt!