Šobrīd Daugavpilī

8.martā notiks Veselības diena Sporta ziņas

523
8.martā notiks Veselības diena

     Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Jaunatnes lietu un sporta pārvalde" sadarbībā ar Tirdzniecības centru Ditton nams, Latvijas Sarkano krustu, fitnesa klubu Best fit un veikalu Latvijas roze aicina Sieviešu dienas pusdienlaiku pavadīt aktīvā gaisotnē, izbaudot dažādus sporta veidus.

     8.martā no plkst.11:00 līdz 14:00 Tirdzniecības centra Ditton nams 2.stāva foajē būs izvietoti dažādi trenažieri ar iespēju izmēģināt airēšanas sportu, skriešanu, velobraukšanu un svarcelšanu. Pirms un pēc aktivitātes Latvijas Sarkanā krusta, Daugavpils nodaļa pārbaudīs ikviena interesenta pulsa rādītājus pirms un pēc aktivitātes.

     Atgādināsim, ka fiziskas aktivitātes uztur ķermeni tonusā, var palīdzēt mazināt uztraukumu, sniedz pozitīvas emocijas un var uzlabot miegu. Ieguvumu ir daudz un atliek tikai izvelēties, kādam fizisko aktivitāšu veidam pievērsties.

     Ikviens interesents, kurš piedalīsies aktivitātēs, var piedalīties arī speciālā Sieviešu dienai veltītā konkursā un pacīnīties par balvām. Viss, kas jādara jāpiedalās fiziskās aktivitātes pasākuma laikā, jānobildējas, jāizliek bilde Instagram Story, pie bildes jāatzīmē  Daugavpils_ir_sports, Latvijasroze, TC_Ditton, Best_Fit_Fitnesa_klubs, kā arī jābt šo lapu sekotājiem. Galvenā balva - 2 biļetes uz Markuss Riva koncertu, pušķis no veikala Latvijas roze un vienreizējs bezmaksas apmeklējums uz fitnesa klubu Best fit.