Šobrīd Daugavpilī

55.skrējienu “Daugavpils-Mežciems” pavadīsim sportiski un aizraujoši Sporta ziņas

336
55.skrējienu “Daugavpils-Mežciems” pavadīsim sportiski un aizraujoši

Jau rīt, 26.septembrī Daugavpilī norisināsies skrējiens “Daugavpils-Mežciems”. Īpaši svarīgs šis skrējiens būs ar to, ka tas notiks jau 55.reizi un pulcēs gan pilsētas aktīvākos skrējējus, gan viesus.

Skrējienā varēs startēt bērni, dodoties 200 m vai 700 m skrējienā, lielākie aktīvisti dosies 5 km un 5km nūjošanas distancē, kā arī 10 km distancē. Starts un finišs Vienības laukumā.

Sacensību programma:
9:00    Numuru izņemšana, papildus reģistrācija
10:45  ATKLĀŠANA
11:00  Starts 5km un 5km nūjošana
11:05  VUGD paraugdemonstrējuma skrējiens
12:00  Starts 10km
12:05  Starts 200m bērnu skrējiens
12:10  Starts 700m bērnu skrējiens
13:30  APBALVOŠANA

Katrs skrējiena dalībnieks saņems ne tikai pozitīvas un sportiskas emocijas, bet arī savu 55.skrējiena “Daugavpils-Mežciems” piemiņas medaļu. Bērnu skrējieniem reģistrācija sacensību dienā būs bez maksas. Savukārt, pārējām distancēm- 5km, 5km nūjošana un 10km dalības maksa būs 20 EUR.

Pasākuma laikā ar priekšnesumiem priecēs breika deju skola “Factory Kingz”, bērniem būs iespēja izklaidēties kopā ar animatoriem un rotaļāties piepūšamajās atrakcijās. Īpašu paraugdemonstrējumu skrējienu šogad parādīs VUGD Latgales ugunsdzēsēji un glābēji, kuri dosies 700m skrējienā, kā arī sniegs iespēju bērniem uzzināt vairāk par ugunsdrošību. Skrējiena dalībniekiem būs iespēja laimēt dažādas atbalstītāju dāvanas, piedaloties loterijā.  

Ar dažādām pārsteiguma balvām iepriecinās fitnesa centrs “Fitness-centrs”, masāžas salons “Egis Massages”, kosmētikas firma “BrunoVassari”, gastrobārs “Yoggi Bear”, fotogrāfe Irina Solovjova, “Daugavpils Teātris”, sporta uztura veikals “IsoStar”, Daugavpils Olimpiskais centrs, Baltic Horting Federation, “FoodTruck”, “Decor Studio”, kā arī liels paldies Dribincevu ģimenei, kuri ir ilggadēji skrējiena atbalstītāji. 

Vairāk par skrējienu: https://www.daugavpils.lv/sports/sporta-pasakumi/tautas-sports/

Lūgums ikvienu izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt pasākumu, ja ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, kā arī ja ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.