26.novembrī notiks Daugavpils turnīrs hokejā 3x3 Sporta ziņas

450
26.novembrī notiks Daugavpils turnīrs hokejā 3x3

26.novembrī Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Jaunatnes lietu un sporta pārvalde" sadarbībā ar SIA "Daugavpils Olimpiskais centrs" organizē Daugavpils turnīru hokejā 3x3.

3x3 formāts paredz, ka vienlaicīgi uz laukuma atrodas 3 komandas spēlētāji un vārtsargs. Spēle ilgst 3 periodus pa 7 minūtēm ar 2 minūšu pārtraukumu starp periodiem. Sacensības norisinās saskaņā ar IIHF oficiālajiem hokeja noteikumiem.

Sacensībās var piedalīties 2009.gadā un agrāk dzimušie sportisti. Minimālais pieteikto komandas dalībnieku skaits ir 8, maksimālais - 14. Aizpildītus komandas PIETEIKUMUS var iesūtīt līdz 10.novembrim uz ivars.caune@daugavpils.lv. Aicinām komandas iepazīties ar sacensību NOLIKUMU