Šobrīd Daugavpilī

Ikgadējais Street Dance turnīrs "Daugavpils Kauss 2011” Pilsētas ziņas

100
Ikgadējais Street Dance turnīrs

12. februārī Daugavpilī notiks ikgadējie ielu kultūras svētki.

Daugavpils Kultūras un sporta pilī, Smilšu ielā 92, noritēs IV ikgadējais turnīrs „Daugavpils Kauss 2011", ko rīko „STOPTIME Dance Studio" ar Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes nodaļas atbalstu. Daugavpils Kausā notiks vienlaicīgi 2 turnīri - oficiāls Latvijas Mūsdienu Deju Asociācijas (LMDA) reitinga čempionāts Hip-Hop'ā un komandu sacensības Streetdance SHOW, Hip-Hop Team Battle & Breakdance 2X2 Battle.

Turnīrā piedalīsies komandas no Rīgas, Jelgavas, Jēkabpils, Rēzenkes, Krāslavas, Preiļiem, Balviem u.c. Latvijas pilsētām, kā arī sola būt viesi no Lietuvas - dejotāji no Zarasiem, Panevežas, Šauļiem. Šis pasākums ir viens no galvenajiem notikumiem Latgalē, un tāpēc deju Battle sola būt aizraujoši un karsti.

„STOPTIME Dance Studio" godu aizstāvēs ne vien Daugavpils pilsētas dejotāji, bet meitenes un zēni no Krāslavas un Rēzeknes deju studijas filiālēm. Tāpēc ielūdzam vecākus un draugus atbalstīt savus dejotājus, jo nebūs viegli, savukārt, mēs  ticam, ka  veiksmīgi tiks galā ar visām grūtībām.

Gaidīsim visus 12. februārī Kultūras un Sporta pilī Daugavpils Streetdance Kausā 2011.

Sacensību sākums no plkst. 11:00 (fināli - pēc plkst. 14:00).

Otrās daļas (Hip-Hop & Breakdance Battles & Show) sākums - plkst. 16:00.

www.stoptime.lv

STOPTIME Dance Studio

Aleksandrs Lukša (a.k.a. SaN4ezz)

phon.nr. +371-22307407

Evita Lukša (a.k.a. Trinity)

phon.nr. +371-29149918