Daugavpilieši – Latgales labākie ģeogrāfi! Izglītības ziņas

96

Madonas novadā, Dūku ezera krastā 18.-19.maijā noslēdzās 2012./2013.mācību gada Latgales Jauno ģeogrāfu skolas sezona. 28 Vidzemes un Latgales vidusskolēni tikās aci pret aci ar nebeidzamajiem dabas pārbaudījumiem un pievarēja tos tikpat veiksmīgi kā žūrijas uzdotos jautājumus.

10.klašu grupā uzvaru guva Aleksandrs Vasiļjevs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs), II vietu ieguva Maksims Mihailovs (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs), bet trešais palika Edmunds Gutāns no Rēzeknes 5.vidusskolas. Šādā pat secībā puiši ierindojās sezonas kopvērtējumā.

Arī 11.klašu goda pjedestāla augstākos pakāpienus ieņēma mūsējie: I vietas ieguvējs un sezonas kopvērtējuma uzvarētājs Jānis Lapkovskis un II vietas ieguvējs Jurijs Kiseļovs (abi pārstāvēja Daugavpils 16.vidusskolu), III vietā stājās kārsavietis Ritvars Naumovs.

12.klašu grupā intriga izpalika, jo I vieta pienācās visu šīs sezonas posmu uzvarētājam Mstislavam Oprisņakam (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs), II vieta – komandas biedram Konstantinam Franckevičam (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs),, bet III vieta – Dmitrijam  Palamarčukam (Daugavpils 16.vidusskola).

Absolūtajā kopvērtējumā šosezon Latgales Jauno ģeogrāfu skolā pārliecinoši labākā bija Daugavpils Krievu vidusskolas – liceja komanda, otrajā vietā ierindojās Daugavpils 16.vidusskolas komanda, bet trešie palika pērnās sezonas uzvarētāji – Rēzeknes 5.vidusskolas ģeogrāfi.

Apsveicam mūsu skolēnus un viņu skolotājus Viktoru Kudrjavski un Svetlanu Rudjko ar panākumiem! Vēlam arī turpmāk tikpat enerģiski popularizēt ģeogrāfijas priekšmetu un rosināt skolēnus piedalīties ārpusstundu aktivitātēs!

Paldies Vispārējās un profesionālās izglītības pārvaldei par sniegto vispusīgo atbalstu visa mācību gada garumā!