Jautājumi domei

"Daudzi mēdiji ziņo, ka draud krīze Latvijas dzelzceļā sakarā ar Krievijas sankcijām, vai tā ir patiesība?I.Rozentāle"

Uzdod jautājumu!
Sākums

Sākums


 • 25-11-2014

  25. novembrī sāka darbu Daugavpils Domes Budžeta komisija

  Daugavpils Domes Budžeta komisija uzsākusi darbu pie 2015. gada Daugavpils Domes budžeta izstrādes.

  Lasīt vairāk
 • 25-11-2014

  Krievijas jaunos līderus interesēja ļoti dažādas tēmas

  25. novembrī Daugavpilī viesojas jaunieši no Krievijas. Šādas delegācijas Latviju apmeklē jau 5. gadu. Katras vizītes programmā vienmēr ir arī Daugavpils apmeklēšana. Daugavpils Domē jauniešus uzņēma Domes priekšsēdētāja 1. vietnieks Jānis Dukšinskis, Jaunatnes departamenta un Attīstības departamenta pārstāvji.

  Lasīt vairāk
 • 25-11-2014

  Darba plāns decembrim

  Lasīt vairāk
 • 25-11-2014

  Pašvaldība gatavojas ziemas sezonai (VIDEO)

  Gatavošanos ziemas sezonai komunālie uzņēmumi sāka jau oktobrī. Pirmais sals novembrī rosināja pašvaldības uzņēmumu vadītājus izvērtēt, kas  ir izdarīts, lai nodrošinātu visu sistēmu un ierīču  nepārtrauktu darbu ziemas periodā.

  Lasīt vairāk
 • 24-11-2014

  Ģimenes diena 30.novembrī

  Turpinot aizsākto tradīciju, arī šī mēneša pēdējā svētdienā, 30.novembrī plkst. 13.00, Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā ikviens interesents tiek aicināts uz ĢIMENES DIENU. Šoreiz muzeja apmeklētājus sagaida tikšanās ar vēsturisko klubu „1914” un aizraujošs stāsts par senlietu un dārgumu meklēšanas noslēpumiem.

  Lasīt vairāk
 • 24-11-2014

  Skatlogu, ēku fasāžu un priekšlaukumu noformējuma konkurss „Ziemassvētki 2014”

  Konkursā piedalās juridiskas un fiziskas personas ar svētkiem noformētiem tirdzniecības un pakalpojumu iestāžu skatlogiem, uzņēmumu, iestāžu, mācību iestāžu, pirmsskolas izglītības iestāžu un dzīvojamo ēku fasādēm un priekšlaukumiem.

  Lasīt vairāk
 • 24-11-2014

  Centrā „Jaunība” notika Tehniskās jaunrades diena (VIDEO)

  “Latvija ir bagāta ar tehniskiem prātiem un katrā no mums slēpjas mazs inženieris” – tā uzskata Rīgas tehniskās universitātes studenti, kuri 22. novembrī rīkoja Tehniskās jaunrades dienu Daugavpils Centrā „Jaunība”. Tehniskās jaunrades dienas visā Latvijā norisinās jau sesto gadu. Tās organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlamentu.

  Lasīt vairāk
 • 24-11-2014

  Rok Maratons pret AIDS notiks 3.decembrī

  Pasaules AIDS diena tiek atzīmēta 1. decembrī, saistībā ar šo dienu, Jaunatnes departaments aicina visus jauniešus 3. decembrī uz ikgadējo un tradicionālo pasākumu „Rok Maratons pret AIDS”.

  Lasīt vairāk
 • 24-11-2014

  Preses konference 24.11.2014 (VIDEO)

  24. novembrī Daugavpils Domē notika kārtējā preses konference. Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Inese Andiņa informēja par Ziemassvētku noformējumu konkursu, bet Kultūras pārvaldes vadītāja Eleonora Kleščinska stāstīja par gatavošanos Ziemassvētkiem un lielākajiem pasākumiem pilsētā.
  Žurnālistiem daudz bija jautājumu par ielu remontiem un pilsētas labiekārtošanu, par pašvaldības plāniem uz nākamo gadu pilsētas infrastruktūras modernizācijas jomā, par Domes ideju uzstādīt sintētiskā ledus laukumu slidošanai. Bija virkne jautājumu par Sociālo lietu pārvaldes darbu, kā arī par to, kā pašvaldības budžetu ietekmēs iedzīvotāju ienākuma nodokļa samazinājums par 1%. Atbildes uz visiem jautājumiem skatieties videomateriālā.

  Lasīt vairāk
 • 24-11-2014

  Informācija par pasākumiem Daugavpils domē, tās nodaļās, iestādēs, kapitālsabiedrībās 24.11.2014. – 30.11.2014.

  Lasīt vairāk

Jaunākās video no TV.Daugavpils.lv

Pilsētas ziņas

Domes jaunumi

Kultūras ziņas

Sporta ziņas

Izglītības ziņas