Jautājumi domei

"Jautājums par atkritumu izvešanu privātmāju sektorā"

Uzdod jautājumu!
Sākums

Sākums


 • 10-07-2014

  LATGALES NOVADA XIII SENIORU DZIESMU UN DEJU FESTIVĀLS

  Sestdien, 26. jūlijā plkst. 18.00 Daugavpils Olimpiskajā centrā notiks Latgales senioru XIII Dziesmu un deju festivāla „Skani, lepna dziesma, pāri novadu novadiem, tautu kopā saukdama, lielus darbus izdarīt, saticību veidojot” Lielkoncerts, kurā piedalīsies Latgales novada pensionāru apvienību mākslinieciskie kolektīvi: kori, vokālie ansambļi, deju kolektīvi, folkloras kopas un etnogrāfiskie ansambļi, kā arī  mazākumtautību ansambļi.

  Lasīt vairāk
 • 09-07-2014

  Iedzīvotāju ievērībai

  Sakarā ar remonta darbiem Daugavas ielā:

  Lasīt vairāk
 • 09-07-2014

  Pasniegti Domes apbalvojumi

  8.jūlijā Daugavpils psihoneiroloģiskajā slimnīcā svinīgā pasākumā sveica kolektīva  darbiniekus, kas 2014.gada pirmajā pusgadā svinēja jubilejas. Starp jubilāriem ir ārsti, jaunākais medicīnas un administratīvais personāls, kas ilggadēji, godprātīgi ir pildījuši savus pienākumus un devuši ievērojamu ieguldījumu Daugavpils psihoneiroloģiskās slimnīcas attīstībā.

  Lasīt vairāk
 • 09-07-2014

  Cilvēkiem Āfrikas cūku mēris nav bīstams (VIDEO)

   8.jūlijā Daugavpils pilsētas domē notika civilās aizsardzības komisijas sēde, kuras sastāvā ir Daugavpils pilsētas, Daugavpils un Ilūkstes novadu pašvaldību vadītāji un atbildīgo dienestu pārstāvju. Tika apspriesta situācija par dzīvnieku saslimšanas ar Āfrikas cūku mēri izplatīšanos un tās lokalizācijas pasākumiem. Kā zināms, no 2.jūlija līdz 1.oktobrim Latvijā slimības skartajās teritorijās ir izsludināta ārkārtas situācija. Latgalē laboratoriski apstiprināti 29 mājas un meža cūku saslimšanas ar Āfrikas cūku mēri gadījumi Dagdas un Krāslavas novadu saimniecībās.

  Lasīt vairāk
 • 09-07-2014

  2014. gada 15. jūlijā plkst. 16.00 Rotko centrs aicina apmeklētājus uz trīs jaunu izstāžu atklāšanu

  Lasīt vairāk
 • 08-07-2014

  Daugavpils Universitāte pateicās brīvprātīgajiem, skolām un uzņēmumiem par veiksmīgu starptautisko studentu svētku “Gaudeamus” norisi

  Pateicībā par ieguldījumu un atbildīgo darbu XVII Baltijas valstu studentu dziesmu un deju svētkos “Gaudeamus” Daugavpils Universitāte 8. jūlijā rīkoja godināšanas pasākumu.

  Lasīt vairāk
 • 08-07-2014

  Pārceltas tramvaju pieturas

  Sakarā ar būvdarbiem objektā „Tramvaju līnijas 18.novembra ielas posmā no Vienības ielas līdz Valkas ielai pārbūve projekta „Daugavpils pilsētas tramvaju transporta infrastruktūras renovācija” ietvaros” no 4.jūlija līdz 18.jūlijam slēgta transporta satiksme Valkas ielas posmā no 18.novembra ielas  līdz Tautas ielai.

  Lasīt vairāk
 • 08-07-2014

  Domes preses konference 07.07.2014. (VIDEO)

  Daugavpils pilsētas domes vadības preses konferencē žurnālisti tika iepazīstināti ar centralizēto eksāmenu rezultātiem pilsētas skolās (prezentācija). Domes vadība atbildēja uz žurnālistu jautājumiem par izmaiņām atkritumu apsaimniekošanā, ielu remontiem, SIA „Sadzīves pakalpojumu kombināts” plānotajiem darbiem pilsētas pirtīs un peronu remontu dzelzceļa stacijā.

  Lasīt vairāk
 • 08-07-2014

  Laimdota Straujuma: „Pilsētas liktenis ir tās iedzīvotāju rokās” (VIDEO)

  Pēdējo reizi Laimdota Straujuma Daugavpilī bija pirms diviem gadiem, bet  aizvadītās nedēļas nogalē esot valdības vadītājas amatā apmeklēja mūsu pilsētu pirmo reizi. Daloties ar iespaidiem tikšanās laikā ar pilsētas preses pārstāvjiem, viņa teica, ka pilsēta ir sakopta, notiek aktīva būvniecība. Skaitļi un fakti, kas tika nosaukti sarunā ar Domes vadību, viņu pārliecināja par Daugavpils izaugsmi.

  Lasīt vairāk
 • 08-07-2014

  Daugavpili apmeklēs Lielbritānijas vēstniece

  10.jūlijā darba vizīte Daugavpilī ieradīsies Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotā Karalistes ārkārtējā un pilnvarotā vēstniece Sāra Koulija (Sarah Cowley).

  Lasīt vairāk

Jaunākās video no TV.Daugavpils.lv

Pilsētas ziņas

Domes jaunumi

Kultūras ziņas

Sporta ziņas

Izglītības ziņas