Now in Daugavpils

PIETEIKŠANĀS DALĪBAI II DAUGAVPILS STARPTAUTISKAJĀ TAUTU DEJU FESTIVĀLĀ

Information has been updated at 26.11.2019, 15:13

Līdz šī gada 15.decembrim izsludināta pieteikšanās dalībai II Daugavpils starptautiskajā tautu deju festivālā, kas notiks 2020.gada 7. – 9.februārī.

Festivālā aicināti piedalīties dažādu tautu deju kolektīvi no Latvijas un ārvalstīm, kuri kopj un popularizē savas tautas dejas tradīcijas. Festivāla ietvaros notiks gan koncerti, gan meistarklases, tādējādi dodot iespēju dalībniekiem ne tikai iepazīt tautu deju daudzveidību, bet arī papildināt savas zināšanas un praktiskās nodarbībās pašiem apgūt jaunas prasmes. Plānots, ka krievu dejas meistarklasi vadīs izcilais horeogrāfs, Sanktpēterburgas arodbiedrību humanitārās universitātes docents Aleksandrs Nosihins, latviešu dejas meistarklasi vadīs  horeogrāfs, deju lieluzvedumu autors un TDA “Līgo” mākslinieciskais vadītājs Jānis Purviņš, savukārt cittautu dejas meistarklasi vadīs Latvijas Kultūras koledžas lektore Katrīne Martinsone – Škapare.

I Daugavpils Starptautiskais tautu deju festivāls notika 2018.gadā, kurā piedalījās 9 latviešu un mazākumtautību deju kolektīvi no Latvijas, kā arī izcilais tautas deju ansamblis “Perla” – poļu tautas deju kolektīvs, kurš kā mazākumtautību kolektīvs darbojas Lietuvā un izkopj gan poļu, gan lietuviešu tautas dejas. Festivāla laikā norisinājās 2 koncerti un 3 meistarklases latviešu, krievu, lietuviešu, poļu un flamenko deju apguvē.

Festivāla nolikums pieejams www.kultura.daugavpils.lv

 NOLIKUMS

Festivālu rīko Daugavpils pilsētas domes Kultūras pārvalde.


Papildu informācija:

Daugavpils pilsētas domes Kultūras pārvalde

Diana Soldāne

t.: +371 654 76797,.+371 28378679

e-pasts: diana.soldane@daugavpils.lv