Šobrīd Daugavpilī

Jaunākas ziņas

Vislietainākais un aukstākais ielu basketbola čempionāts

Bet viņi to izdarīja! Paldies visiem par uzticību un neatlaidību, cīnoties par čempiona titulu, kad virs galvas līst lietus un basketbola bumba slīd no rokām.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 40
Esi aktīvs un vesels Daugavpilī

Treniņu ciklu organizē Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde “Sporta pārvalde” ” un Biedrība “Latvijas Sporta federāciju padome”  projekta „Fizisko aktivitāšu un veselīga dzīvesveida popularizēšana Eiropas Sporta nedēļas 2021 ietvaros”

Treniņu ciklā var piedalīties ikviens interesents.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 74
Laipni lūdzam Karatē pasaulē

Daugavpils Karatē Akadēmija „LFSKA” izsludina audzēkņu uzņemšanu un aicina bērnus un pieaugušos uz karatē nodarbībām!

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 33
Sporta organizācijām ir iespēja saņemt finansējumu sacensībām uz 2022.gadu

Sakarā ar noteikumiem Nr.5 par kārtību, kādā piešķir finansējumu sporta sacensībām uz 2022. gadu, Sporta pārvalde atgādina, ka līdz 15. oktobrim Sporta organizācijām jāiesniedz pieteikuma oriģināls Sporta pārvaldei papīra formā - 1 (vienā) eksemplārā, latviešu valodā, kas noformēts atbilstoši normatīvajiem aktiem par dokumentu

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 67
Sumināja Tokijas vasaras Olimpisko spēļu dalībniekus

13. septembrī Daugavpils pašvaldībā sveica Tokijas vasaras Olimpisko spēļu dalībniekus, kuri pārstāvēja ne tikai Latviju, bet arī mūsu pilsētu.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 164
Daugavpils ielu basketbola 2.posmam būt

Daugavpils ielu basketbola čempionāts vienmēr ir bijis gaidīts notikums, gan ielu kultūras cienītājiem, gan sportistiem. Tāpēc Daugavpils pašvaldības iestāde ''Sporta pārvalde'' sadarbībā ar biedrību ''Grozs'' ir kopā, lai veidotos kaut kas neaizmirstams un aizraujošs pie basketbola groziem. Vai Tu atceries pirmo posmu? Tad šoreiz, 19.septembrī, ielu basketbols būs īpašs ar pārsteidzošām dāvanām. Notikums savu lokāciju nemainīs- Stropu iela 40.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 109

Daugavpils Sporta pārvalde

Daugavpils ir pilsēta ar senām tradīcijām sportā. Daugavpils sporta nozares attīstību īsteno Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde Sporta pārvalde, kura plāno, īsteno un organizē sporta pasākumus, kā arī veicina iedzīvotāju veselīgu dzīvesveidu.