Šobrīd Daugavpilī

Zibakcijā "Ar vakcīnu par kultūru" iesaistījās vairāk nekā simts cilvēki Kultūras ziņas

298
Zibakcijā

No 10. līdz 17. novembrim pieteikuma Daugavpils 2027 komanda aicināja cilvēkus iesaistīties foto zibakcijā "Ar vakcīnu par kultūru" un izteikt atbalstu epidemioloģiski drošas vides veidošanai.

Šo zibakciju organizējām, jo kultūras dzīve lielā mērā ir atkarīga no epidemioloģiskās situācijas, šobrīd pasākumi klātienē var notikt tikai epidemioloģiski drošajā režīmā, turklāt vakcinēto cilvēku īpatsvars Latgales reģionā ir vismazākais valstī. Zibakcijas mērķis bija iedrošināt paust savu atbalstu vakcinācijai un aicināt arī citus vakcināties.

Pieteikuma Daugavpils 2027 ilgtspējas nodrošināšanas koordinatore Inga Belousa uzsver: “Mēs izvēlējāmies lietussargu kā zibakcijas vienojošo elementu, jo kā lietussargs pasargā mūs no lietus, tā arī vakcīna aizsargā mūsu veselību. Dažādie lietussargi mūsu vēlmes apvienoja kopīgā vizuālā stāstā.” Zibakcijā dažādos sociālajos medijos iesaistījās vairāk nekā simts cilvēki gan no Daugavpils, gan no citiem Latvijas reģioniem, kā arī savu atbalstu epidemioloģiski drošajai zaļajai videi izteica cilvēki ārpus Latvijas. “Tikai  kopīgas valodas meklēšana un kopīga rīcība var palīdzēt mums visiem atgriezties ierastajā dzīves ritmā un veidot aktīvu un līdzdarbīgu kultūras vidi” – stāsta Diāna Soldāne, pieteikuma Daugavpils 2027 izstrādes koordinatore.

Kolāža ar dalībnieku publicētajām fotogrāfijām tika izvietota Daugavpils 2027 sociālajos tīklos Latvijas dzimšanas dienā, lai izteiktu pateicību visiem atsaucīgajiem cilvēkiem un apliecinātu, ka ikviena iedzīvotāja personīgā rīcība ietekmē valsts labklājību.

Papildu informācija:
Diāna Soldāne
pieteikuma “Daugavpils 2027” izstrādes koordinatore
tālr. 28378679, e-pasts: diana.soldane@daugavpils.lv
www.daugavpils2027.eu
www.facebook.com/daugavpils2027