Šobrīd Daugavpilī

Jurija Bitiņa fotoizstāde bibliotēkā Kultūras ziņas

273
Jurija Bitiņa fotoizstāde bibliotēkā

No 1. līdz 30. oktobrim Latgales Centrālās bibliotēkas ASV Informācijas centrā (Rīgas ielā 22a, 2.stāvā) skatāma daugavpilieša Jurija Bitiņa fotoizstāde “Pilsēta un daba”.

Jurijs Bitiņš ir dzimis Daugavpilī, šeit aizvadīts arī viss darba mūžs. 40 gadus strādājis par ārstu stomatoloģijā, no tiem 25 gadus – Daugavpils Reģionālajā slimnīcā (agrāk – Daugavpils pilsētas centrālā slimnīca), šobrīd ir pensionējies. 

Jurijs Bitiņš kopš bērnības interesējas par vēsturi, darbojies vēstures pulciņā Pionieru namā. Mīlestība pret vēsturi radīja arī sākotnējo interesi par fotografēšanu, par iespēju iemūžināt vēsturiski nozīmīgus objektus un vietas. Jurijs atceras, ka interese par fotografēšanu aizsākās 1965. gadā ar ekskursiju Maskavā.

Izstādē “Pilsēta un daba” iekļautajās fotogrāfijās atainota pilsēta, Latgales daba un tajā valdošā harmonija. Notvertie mirkļi atklāj dabas unikālo krāsu paleti un pilsētas ainavu kontrastus dažādos gadalaikos. Izstāde pieejama līdz 30. oktobrim, ievērojot epidemioloģiskās drošības noteikumus. Aicinām apmeklēt!

Informāciju sagatavoja:
Latgales Centrālās bibliotēkas
sabiedrisko attiecību vadītāja
Jana Konopecka
654 76345
jana.konopecka@lcb.lv
www.facebook.com/lcb.lv