Šobrīd Daugavpilī

Daugavpils iedzīvotāji izgrezno betona egli grafiti akcijā “Kopīgās valodas koks” Kultūras ziņas

859
Daugavpils iedzīvotāji izgrezno betona egli grafiti akcijā “Kopīgās valodas koks”

Daugavpils 2027 komanda visu decembri pilsētas iedzīvotājus un tās viesus aicina iesaistīties, turpināt sarunu par Kopīgu valodu papildinot ar savu vēstījumu betona egli Marka Rotko mākslas centra pagalmā. Uzrakstām tikai vienu vārdu kas mums katram asociējas ar vārdkopu “kopīga valoda”.

Betona egle, kas sver 10 tonnas, ir kompānijas “Laba Tehnika” iniciatīva, sava veida dāvana Ziemassvētkos Daugavpilij. Katrs pilsētas iedzīvotājs un pilsētas viesis aicināts iesaistīties radošajā procesā, rakstot vēstijuma formā vienu vārdu, ar ko mums asociējas KOPĪGA VALODA, ideju iniciēja Daugavpils 2027 darba grupa.

Katrs citādāk izjūt kopīgas valodas domu, ideju, jēdzienu, balstoties uz savu pieredzi, iesaisti dažādās aktivitātēs un attieksmēs, mākslinieks Ivo Folkmanis stāsta: “Es uzrakstīju vārdu sadarbība, jo tā ir kopīga valoda starp cilvēkiem, un tas ir tas, kas mūs vieno.”

Mēs - Daugavpils 2027 komanda ar kopīgu egles greznošanu gribam pamudināt visus būt sabiedriski aktīviem un papildināt pašiem kultūrtelpu ar vēstījumiem un formām, kuras mūsos dzīvo. Mēs aicinām dažādu Daugavpils un visas Latgales kopienu pārstāvjus ar savu krāsas baloniņu atnākt uz vienīgo legālo vietu Daugavpilī, kur drīkst grafiti tehnikā ierakstīt uz šīs egles vārdus, atklājot, kas ikvienam no mums ir kop'iga valoda.

Radīsim šodienā Jaunajam gadam!