Šobrīd Daugavpilī

Daugavpilī notiks Vjačeslava Mitrohina jubilejas koncerts Kultūras ziņas

293
Daugavpilī notiks Vjačeslava Mitrohina jubilejas koncerts

10. martā plkst. 18.00 Daugavpils Kultūras pilī notiks Vjačeslava Mitrohina jubilejas koncerts, kurā piedalīsies arī Daugavpils Vienības nama profesionālais pūtēju orķestris “Daugava” Arnolda Grīnberta vadībā.

Šī ir unikāla iespēja dzirdēt ģitārista un komponista Vjačeslava Mitrohina virtuozo ģitārspēli un savdabīgo vokālu. Koncertā skanēs blūzs, blūzs-roks, rokenrols, dziesmas latviešu, angļu un krievu valodā - pasaules hīti, The Beatles, Creedence kaverversijas, Raimonda Paula, Aivara Hermaņa darbi Vjačeslava Mitrohina aranžējumā un viņa autordziesmas.

Pasākuma organizatori Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestādes “Kultūras pārvalde” un “Vienības nams” sveic sievietes 8.martā un dāvina lielisku iespēju iegādāties biļetes par 2 EUR. Biļetes “Biļešu paradīze” kasēs, https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/126142 un Daugavpils Kultūras pils kasē (darbadienās no plkst. 16.00 līdz plkst. 19.00).

Par Latvijas rokmūzikas aristokrātu dēvētais izcilais ģitārists Vjačeslavs Mitrohins uz skatuves ir kopš 1968. gada. Savulaik viņš pats jokojot sevi nosaucis par muzikālo bandītu, un vizuāli Mitrohins nereti salīdzināts ar skandalozo rokeri Elisu Kūperu. Taču ārējais huligānisms ir tikai maska Vjačeslava visaugstākās klases meistarībai un profesionālismam, kas slīpēts teju piecdesmit gadu garumā. Ģitāra viņa rokās ne tikai raud un dzied, bet arī kauc, vaimanā, dusmojas, radot klausītājā vienreizējas emocijas.  

Papildu informācija:

Harijs Vucins

Daugavpils Kultūras pils

e-pasts: kulturas.pils@daugavpils.lv